Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

O nás

Ruční práce je naším koníčkem a radostí! 

Milujeme kvalitní přírodní materiály jako jsou minerály, sklo nebo láva, které používáme při výrobě našich náramků, náhrdelníků a náušnic! Vše vyrábíme v designu, který je snadno kombinovatelný a dá se nosit prakticky ke všemu.

Jsme česká značka, kde společným prvkem většiny výrobků je to, že byly vyrobeny ručně a byl při jejich výrobě využit jedinečný designerský nápad. Naše kolekce nejsou navrhovány v řádech stovek nebo dokonce tisíců kusů. Naše šperky jsou jedinečné a jsou navrhovány za účelem seberealizace a dobrého pocitu z perfektně odvedené práce.

Šperky od Mysterious-components jsou kreativní, trendy, nadčasové a jsou určeny osobnostem s výjimečným vkusem, které preferují neobyčejné věci v životě. Díky našim šperkům a komponentům se budete cítit jedinečně a přitažlivě.

Vlastní výroba se soustředí na produkci limitovaných edicí s jedinečnou kombinací barev, která okouzlí Vás i Vaše okolí. Jestliže popustíte uzdu své fantazii a budete-li si přát vytvořit náramek či náhrdelník dle Vašich představ, rádi Vám vyhovíme.

Naším cílem je Vaše spokojenost!