Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náramky

Náramky

Buďte výjimečná!

Díky variabilitě šperků od Mysterious-components budete nosit pokaždé úplně novou ozdobu! Každý den si svůj náramek či náhrdelník vyladíte přesně ke svému outfitu. 

Pořiďte si náramek s Vámi vybranými korálky a ukažte každému svůj životní příběh, který může o Vás i mnohé napovědět.  Navléct na šperk různé korálky a přívěsky je velice jednoduché a výměna nezabere ani pár minut! Každý šperk, který s jejich pomocí vytvoříte, bude unikátem a bude Vás vystihovat. Každá událost či záliba může být vyobrazena na Vašem náramku. Skleněné varianty různých barev pak vybízí k dokonalému doladění Vašeho šperku.*Každý kus je originál*         *Limitované kolekce*        *Ruční práce*


Rozšířené hledání