Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!
  • ČAKROVÉ NÁUŠNICE

Ručně vyráběné čakrové náušnice vhodné k harmonizaci celého energetického systému. Tyto náušnice sluší bez pochyby každé ženě a hodí se ke všem příležitostem. Tento design svým zpracováním vyzdvihuje jednoduchost a eleganci ve spojení s příznivým účinkem minerálních kamenů.

Čakry jsou energetickými centry našeho těla, jimiž proudí energie. Zablokovaná energie v některé z našich sedmi čaker může vést k onemocnění, stagnaci či ztrátě sebevědomí.

V tomto nádherném šperku se nachází 7 druhů polodrahokamů. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno.

Každé náušnice jsou zabaleny v dárkovém sáčku spolu s kartou, na které najdete účinky minerálních kamenů.

Použitý materiál: 

  •  Minerály - 6 mm
  •  Doplňky z ušlechtilé oceli

ČAKROVÉ NÁUŠNICE

  • Kód výrobku: ČAKROVÉ NÁUŠNICE
  • Skladem: 7
  • 430 Kč
  • 299 Kč


Podobné výrobky

ČAKROVÝ NÁRAMEK S ANDĚLEM

ČAKROVÝ NÁRAMEK S ANDĚLEM

Ručně vyrobený čakrový náramek vhodný k harmonizaci celého energetického systému. Ten..

359 Kč