Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!
  • NÁUŠNICE Z MAGNEZITU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z magnezitu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice sluší bez pochyby každé ženě a hodí se ke všem příležitostem. Tento design svým zpracováním vyzdvihuje jednoduchost a eleganci ve spojení s léčivými účinky přírodních kamenů. 

MAGNEZIT na duševní rovině přináší hluboký klid a uvolnění. Pomáhá překonávat nervozitu, netoleranci vůči druhým lidem a podrážděnost. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce včetně lásky k sobě samému. Pomůže Vám, abyste se cítili v harmonii, klidu a dovolili ostatním, aby byli takoví, jací jsou doopravdy. Magnezit vyvolává pozitivní naladění do dalšího života. Učí sebestředné lidi, aby na chvíli usedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se od druhých. 

MAGNEZIT má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašené jedince. Magnezit obsahuje velké množství magnézia a napomáhá jeho ukládání v těle. Současně má detoxikační účinek a neutralizuje tělesný pach. Pomáhá uvolňovat svaly a funguje proti křečím. Blahodárně působí během menstruace, na žaludek, střeva, křečové žíly a bolesti močového měchýře a ledvinové kameny. Hojí kosti a zubní kazy. Přináší úlevu při bolestech hlavy, zejména migrénách. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku a zimnici.

Každé náušnice jsou zabaleny v dárkovém sáčku spolu s kartou, na které najdete účinky minerálních kamenů.

Použitý materiál:

  •  Magnezit - 10 a 6 mm
  •  Doplňky z ušlechtilé oceli

NÁUŠNICE Z MAGNEZITU

  • Kód výrobku: NAUŠNICE Z MAGNEZITU
  • Skladem: 1
  • 169 Kč


Podobné výrobky

NÁUŠNICE Z TURMALÍNU

NÁUŠNICE Z TURMALÍNU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z turmalínu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice ..

190 Kč 220 Kč

NÁRAMEK MAGNEZIT, ANDĚL

NÁRAMEK MAGNEZIT, ANDĚL

Krásný šperk ruční výroby z magnezitu s přívěskem z chirurgické oceli s motivem anděla. "Náramek pro..

430 Kč