Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný náramek složený z luxusních a unikátních korálků doplněný andělským křídlem, které je vykládané krystaly. Andělské křídlo bude své nositelce připomínat, že má svého anděla strážného stále u sebe.  

Každý den si svůj náramek můžete ladit přesně ke svému oblečení. Sundavat a měnit pořadí korálků je víc jak jednoduché. Náramek má šroubovací uzávěr, díky kterému můžete velmi rychle a jednoduše korálky vyndavat a měnit či doplňovat jinými.

Korálky, které zdobí náramek máme pouze po několika kusech a jedná se především o pečlivě vybrané výjímečné kousky. Je tedy téměř nemožné, že potkáte jinou ženu, která by od nás měla stejný šperk jako máte Vy. Náramek je originální a ručně dělaný.


Délka náramku : 18 cm 


Komponenty: bižuterní komponenty, skleněné korále


Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

NÁRAMEK ANGEL WING PURPLE

  • Kód výrobku: ANGEL WING PURPLE
  • Skladem: 1
  • 455 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK ANGEL WING PINK

NÁRAMEK ANGEL WING PINK

Krásný náramek složený z luxusních a unikátních korálků doplněný andělským křídlem, které je vykláda..

455 Kč

NÁRAMEK ANGEL WING GREEN

NÁRAMEK ANGEL WING GREEN

Krásný náramek složený z luxusních a unikátních korálků doplněný andělským křídlem, které je vykláda..

455 Kč