Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Tento náramek je tvořen z pravých říčních perel meruňkovo - purpurové barvy, což je typicky ženská kombinace. Perly jsou symbolem "něžnosti a lásky".

Náš vlastnoručně vyrobený náramek je něžný a vhodný pro romantické typy žen. Nositelky perel bývají okouzlující a krásné, vyzařuje z nich zdravé sebevědomí a nekonečná svůdnost.

Říční perly vznikají během neuvěřitelného přírodního procesu, jehož výsledkem je kombinace zářivého lesku a vyjímečnost tvaru těchto perel. Jde o kultivované sladkovodní perly, kdy perlorodka říční obaluje uměle vpravené jádro (nukleus) vrstvou perleti. Rychlost, s jakou říční perly vznikají, zapříčiňuje také jedinečnost jejich tvarů a barev (od bílé přes růžovou až po purpurovou).

Tento elegantní ručně vyrobený náramek je dobrá příležitost jak být kreativní a vyjádřit svou osobnost.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Každý z našich náramků je originálem a je vyráběn zcela ručně, a proto se může od fotografie lehce lišit (velikostí a tvarem perel a jejich odlesky).

Použitý materiál:

  •  Pravé říční perly 5-7 mm
  •  Stopery osázení zirkony
  •  Navlečeno na elastickém vláknu

NÁRAMEK PRAVÉ PERLY

  • Kód výrobku: PRAVÉ PERLY
  • Skladem: 9
  • 499 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK RŮŽENÍN & RŮŽOVÝ AVANTURÍN

NÁRAMEK RŮŽENÍN & RŮŽOVÝ AVANTURÍN

Náramek z růžového avanturínu s ozdobou z růženínu lemovanou zirkony - "náramek lásky a štěstí".RŮŽE..

599 Kč