Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Ručně vyráběný náramek z praskaných kuliček pravého křišťálu. Křišťál je "energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen". 

KŘIŠŤÁL  podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy.

KŘIŠŤÁL projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

KŘIŠŤÁL ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Má blahodárný účinek na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.

KŘIŠŤÁL vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlo, podporuje duchovní poznání. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii.

KŘIŠŤÁL je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Výborně působí při hojení popálenin a zbavuje bolestí hlavy. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

KŘIŠŤÁL  je vhodný pro LVI a VODNÁŘE. Velmi účinný je také pro znamení KOZOROHA a BLÍŽENCŮ.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Praskaný křišťál - 8 mm
  •  Praskaný křišťál - 10 mm
  •  Navlečeno na elastickém vláknu

NÁRAMEK PRASKANÝ KŘIŠŤÁL

  • Kód výrobku: PRASKANÝ KŘIŠŤÁL
  • Skladem: 1
  • 335 Kč
  • 290 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK SUMMER CRYSTAL

NÁRAMEK SUMMER CRYSTAL

Ručně vyráběný náramek z praskaných kuliček pravého křišťálu. Křišťál je "energetický p..

355 Kč 599 Kč

NÁRAMEK ACHÁT & KŘIŠŤÁL & BEST FRIEND

NÁRAMEK ACHÁT & KŘIŠŤÁL & BEST FRIEND

Náramek z achátu a praskaného křišťálu. Achát je kamenem ochrany, síly a harmonie. Tento náramek je ..

379 Kč 525 Kč

NÁRAMEK CRYSTAL TASSEL

NÁRAMEK CRYSTAL TASSEL

Luxusní náramek z nové kolekce trendových barev z praskaného křišťálu. "Náramek elegance a energie"...

365 Kč 515 Kč