Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Ručně vyrobený náramek, který slouží k odstranění negativní energie je vyroben z růženínu a prskaného křišťálu - "náramek přinášející lásku a pozitivní energii". Výraznou dominantou toho náramku je korálek z chirgické oceli ve tvaru srdce.

RŮŽENÍN neboli kámen lásky vstřebává negativitu a přináší mír, usmíření. Používá se zejména k podpoře vztahů, přátelství a lásky. Léčí emocionální bolesti, především po zradě, podvodu a zklamání. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje úzkosti i rozmrzelost. Náramek z růženínu podpoří schopnost lásky i Vaši sebeúctu, sebelásku, ochrání Vás před zlobou a hněvem. Růžencový náramek pomáhá léčit psychosomatické nemoci, neplodnost, nemoci pohlavních orgánů, nemoci srdce a krve, např. leukémii nebo anémii. V neposlední řadě pomáhá řešit nespavost.

RŮŽENÍN je vynikající kámen pro lidi ve znamení RAKA, narozené ve dnech 21.6.-1.7. Kámen je spojený i se znamením BÝKA a VAH.

KŘIŠŤÁL  podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy.

KŘIŠŤÁL projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Růženín korálky - 8 mm
  •  Praskaný křišťál korálky - 8 mm
  •  Korálek ve tvaru srdce z chirurgické oceli
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu

NÁRAMEK AMORE

  • Kód výrobku: AMORE
  • Skladem: 1
  • 425 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK RŮŽENÍN & RŮŽOVÝ AVANTURÍN

NÁRAMEK RŮŽENÍN & RŮŽOVÝ AVANTURÍN

Náramek z růžového avanturínu s ozdobou z růženínu lemovanou zirkony - "náramek lásky a štěstí".RŮŽE..

599 Kč