Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Modrobílý kámen je zvláštní odrůda skupiny křemičitých minerálů, které nazýváme pektolity. Tento náramek je tvořen z pektolitů larimaru nebesky modré barvy s nádhernou neopakovatelnou kresbou. Tento náramek je doplněn mořskou mušlí a postříbřenými komponenty. Larimar je ztělesněním "klidného moře a energie oblohy".

LARIMAR neboli „kámen delfínů“ patří mezi nejvzácnější polodrahokamy a nachází se na jediném místě na světě a to v Dominikánské republice. Barva larimaru může být od světle modré až po tyrkysovou.

LARIMAR přináší klid, lásku a harmonii.  Odstraňuje strach a pocity viny. Pomáhá v boji s nervozitou, uklidňuje při stresu i po bolavém rozchodu. Přináší jasné a konstruktivní uvažování, tvůrčí schopnost a radostnou dětskou hravost. Krásně působí na krční čakru a podporuje sebe-vyjádření. Odstraňuje strach řící, co srdce cítí a napomáhá plynout na vlnách řeky života. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou. 

LARIMAR představuje vynikajícího pomocníka při meditacích. Mnozí ho považují za kámen bájné Atlantidy. Zmírňuje stres i obavy a přináší štěstí. Dokáže eliminovat negativní vliv geopatogenních zón. Tiší bolest a čistí meridiány. Často bývá doporučován lidem, kteří mají různé problémy s krkem či chrupavkami.

LARIMARU se v poslední době říká také „kámen štěstí“, podle jedné z „městských legend“, kdy si žena, která měla v životě jen samé problémy, koupila prsten s larimarem a krátce nato vyhrála značnou sumu v loterii.

LARIMAR je uznáván léčiteli jako velmi silný a užitečný léčivý kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky energii. Larimar se doporučuje se pro lidi, kteří jsou ve stresu. 
Larimar pomáhá při odbourávání zábran, jež jsme si vystavěli kolem srdce a umožňuje emocionální uvolnění a očistu hlubokých citových vzorů. Pomáhá vnést do našeho života více přirozeného stavu hravosti a radostné téměř dětské energie. 

Náramek je v univerzální velikosti. (Vyhovuje na zápěstí okolo 16-20 cm.) Lze upravit délku náramku dle domluvy.

Minerály jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce.

NÁRAMEK LARIMAR DUO

  • Kód výrobku: LARIMAR DUO
  • Skladem: 2
  • 780 Kč
  • 499 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK LARIMAR & SKLO

NÁRAMEK LARIMAR & SKLO

Tento náramek je tvořen jedním z nejnádhernějších kamenů světa - z kousků pravého larimaru doplněnéh..

189 Kč

NÁRAMEK LARIMAR & MUŠLE

NÁRAMEK LARIMAR & MUŠLE

Modrobílý kámen je zvláštní odrůda skupiny křemičitých minerálů, které nazýváme pektolity. Tento nár..

479 Kč

NÁRAMEK CRACKED PEARLS & LARIMAR

NÁRAMEK CRACKED PEARLS & LARIMAR

Nádherná barva tohoto ručně vyrobeného náramku Vás doslova okouzlí. Mít tento náramek je luxus. Lari..

189 Kč 299 Kč