Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Vlastnoručně vyrobený náramek z vločkového obsidiánu a howlitu - "náramek sebedůvěry a ochrany před negativní energií".


OBSIDIÁN je obecně vulkanické sklo. Vzniká z lávy, která se dostala do kontaktu s vodou a následně velmi rychle ztuhla. Efekt vloček dodává obsidiánu minerál krystobalit.

OBSIDIÁN VLOČKOVÝ se považuje za kámen sebedůvěry. Dodává člověku zdravé sebevědomí, které mu pomáhá vyrovnat se s nástrahami každodenního života.Stejně je kamenem pravdy a upřímnosti, čímž umožňuje člověku mluvit a jednat tak jak to cítí. Pomáhá člověku sáhnout do podvědomí a dostat na povrch všechno hluboko ukryté, ať už pozitivní nebo negativní.

OBSIDIÁN dává člověku také sílu znovuobjevit zapomenuté schopnosti, které kdysi měl. Ví se, že obsidián vločkový účinně bojuje s negativní energií. Negativní energii z okolí absorbuje a stejně proti ní chrání. Tato ochrana je obvykle opravdu velmi silná. Odstraňuje pocity stresu a strachu, které ho omezují. Pomáhá také člověku bránit se před psychickým nátlakem a útoky.

OBSIDIÁN VLOČKOVÝ otevírá člověku a jeho mysli nové možnosti, které mu pomáhají posunout se dál. Někdy se považuje i za kámen jasnosti, či nadhledu. Účinně také odstraňuje zmatenost a dává člověku schopnost se racionálně rozhodnout. Napomáhá logickému a jasnému myšlení.

OBSIDIÁN VLOČKOVÝ by měli nosit i lidé, kteří trpí chladnými končetinami, jelikož tento kámen je dokáže prokrvit a ohřát. Rovněž pomáhá při hojení ran nebo modřin a při křečích, či spasmatech svalů. Příznivě působí i na oběhový systém, přičemž nejúčinnější je při snižování krevního tlaku. Celkově dokáže detoxikovat organismus a navrací mu tělesnou harmonii.

OBSIDIÁN VLOČKOVÝ je harmonizující kámen pro ŠTÍRA, STŘELCE, KOZOROHA.

HOWLIT je považován za kámen klidu a trpělivosti. Potlačuje vztek a usnadňuje meditace či mimotělní cestování. Posiluje paměť, překonává sobectví, posiluje kladné povahové rysy, uklidňuje rozbouřené city, spojuje staré zasunuté emoce se současností a pomáhá je odblokovat, přináší vzpomínky na sny a vyvolává nové


HOWLIT reguluje hladiny vápníku v organismu. Vápník je velmi důležitou součástí zubů a kostí. Proto se howlit stará zejména o zdraví těchto orgánů. Vápník však potřebuje člověk i ke správné funkce svalů, takže howlit působí příznivě na celý pohybový aparát. Snižuje také svalové napětí a uklidňuje celé tělo. Pomáhá usnout a to zejména lidem, kteří příliš mnoho přemýšlejí a to jim brání ve spánku. Stimuluje sny a pomáhá člověku si je zapamatovat. Howlit je rovněž velmi účinný v boji proti stresu.

HOWLIT je vynikající kámen pro lidi ve znamení RAKA, VODNÁŘE a RYB.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Vločkový obsidián - 8 mm
  •  Howlit - nepravidelné zaoblené úlomky
  •  Navlečeno na elastickém vláknu


NÁRAMEK VLOČKOVÝ OBSIDIÁN & HOWLIT

  • Kód výrobku: VLOČKOVÝ OBSIDIÁN & HOWLIT
  • Skladem: 2
  • 299 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK LÁVA & OBSIDIÁN & ACHÁT

NÁRAMEK LÁVA & OBSIDIÁN & ACHÁT

Krásný šperk ruční výroby z lávy, vločkového obsidiánu a ledového praskaného achátu. Spojení těchto ..

355 Kč 550 Kč

NÁRAMEK VLOČKOVÝ OBSIDIÁN SE LVEM

NÁRAMEK VLOČKOVÝ OBSIDIÁN SE LVEM

Originální náramek ruční výroby z vločkového obsidiánu s přívěskem hlavy LVA. Te..

415 Kč