Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný šperk ruční výroby z dvou druhů lávových korálků.  Spojením těchto druhů přírodních materiálů vznikl náramek "stability a sebevědomí".


 

LÁVOVÝ KÁMEN je vyvřelina útrob sopečných skal . Magma se na povrch dostává z různých hloubek a podle toho a toho, jak pak tuhne, se určují kvalita a vlastnosti kamenů.

LÁVOVÝ KÁMEN používají lidé do svých šperků již od dob dávných kultur snad po celém světě. Po vychladnutí se z žhavé lávy stává pórovitý kámen s nádherně černou barvou, jež dává tomuto přírodnímu materiálu atraktivní a exkluzivní vzhled.

LÁVOVÝ KÁMEN je díky jeho silnému propojení se Zemí považován za kámen znovuzrození, má silné uklidňující účinky, přináší stabilitu a uzemnění kořenové čakry. Aby energie lávového kamene proudila volně do našeho těla, měl by být lávový kámen v přímémkontaktu s pokožkou.

LÁVOVÝ KÁMEN je považován za mocný ochranný amulet. Oheň a země patřily ke čtyřem základním elementům už v řecké filozofii. OHEŇ bývá obyčejně spojen s energií, sebevědomím a vášní, zatímco ZEMĚ s praktičností, sebeovládáním a materialismem. Lávové kameny v sobě obsahují kvality obou těchto prvků. Ten zemský uklidňuje rozptýlené energie, přináší rovnováhu a pomáhá uvažovat prakticky, zatímco ohnivý stimuluje kořenovou čakru spojenou se základními lidskými potřebami, její zablokování způsobuje, že má člověk málo energie a fyzické i duševní síly.

LÁVOVÝ KÁMEN je ochranný a uklidňující kámen. Posiluje sebevědomí. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Pomáhá při zánětech, zažívacích problémech, při spánku.

Tento elegantní ručně vyrobený náramek je dobrá příležitost jak být kreativní a vyjádřit svou osobnost.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Láva kuličky - 8 mm
  •  Láva kostky - 9 -10 mm
  •  Ozdoby z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na elastickém vláknuNÁRAMEK DARK LAVA STONE

  • Kód výrobku: DARK LAVA STONE
  • Skladem: 3
  • 459 Kč


Podobné výrobky

NÁHRDELNÍK MALA Z LÁVY

NÁHRDELNÍK MALA Z LÁVY

Náš ručně vyrobený náhrdelník z lávových kamenů přináší sílu země i ohně - "uklidňuje emoce, přináší..

690 Kč 990 Kč

NARAMEK DARK LAVA LION

NARAMEK DARK LAVA LION

Krásný šperk ruční výroby z lávového kamene.  Tento náramek je doslova nabitý "pozitivní energi..

289 Kč 399 Kč

NÁRAMEK SHAMBALLA LÁVA

NÁRAMEK SHAMBALLA LÁVA

Decentní a přesto mužný náramek shamballa z lávy. Díky povolovacímu systému se nemusíte bát, že by..

399 Kč

NÁRAMEK STORM

NÁRAMEK STORM

Kvalitní ručně vyráběný pánský korálkový náramek z lávy a syntetického měsíčního kamene, který ..

345 Kč

PÁNSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK LÁVA S ČINKOU

PÁNSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK LÁVA S ČINKOU

Krásný šperk ruční výroby z lávového kamene s korálkem činky udělá radost všem sportovcům a nadšenců..

375 Kč 545 Kč