Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Originální vlastnoručně vyrobený náramek ve stylovém provedení pro muže z přírodního dračího achátu. Achát bývá též označován "kamenem pravdivým a proto tento náramek označujeme jako "náramek odhalující pravdu"

ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

ACHÁT je vhodným kamenem pro tyto znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Panna, Střelec a Ryby.


Náš doplněk podtrhne váš celkový dojem a pasuje opravdu na každou událost.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Ledový praskaný achát - 8mm
  •  Ozdoba z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na elastickém vláknu

NÁRAMEK TIGER

  • Kód výrobku: TIGER
  • Skladem: 3
  • 499 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK GRANÁT & ZLATÝ HEMATIT

NÁRAMEK GRANÁT & ZLATÝ HEMATIT

Vlastnoručně vyrobený náramek z polodrahokamu granátu a zlatého hematitu - "náramek naděje, dův..

369 Kč