Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Unikátní ručně vyráběný náramek "chránící Vaše zdraví".

V tomto náramku se kombinují polodrahokamy onyx, křišťál a hematit, které krásně doplňuje špičkově propracovaná hlava lva z vysoce kvalitní chirurgické oceli. Inspirací pro tento náramek je především móda zemí západní Evropy. Oslovil nás čistý jednoduchý styl s důrazem na detail. Tento náramek dozajisté přilne k tělu a dá se nosit ke všem příležitostem.

ONYX je kamenem dodávající sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového nebo tělesného stresu. Tento kámen přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuje přijímat poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a pomáhá vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí.

HEMATIT je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Hematit pomáhá čistit veškeré dráhy meridiánů a podporuje proud energie v nich. To má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle.

KŘIŠŤÁL nás učí vidět se takové, jací skutečně jsme. Pomáhá nám k odstraňování karmické zátěže, pomocí křišťálu můžeme lépe rozpoznat chyby z minulých životů, řešit je a napravovat.


Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Matný onyx - 8 mm
  •  Praskaný křišťál - 8 mm
  •  Hematit - 8 mm
  •  Ozdoba z vysoce kvalitní chirurgické oceli
  •  Navlečeno na elastickém vláknu

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & PRASKANÝ KŘIŠŤÁL & CHIRURGICKÁ OCEL

  • Kód výrobku: MATNÝ ONYX & PRASKANÝ KŘIŠŤÁL & CHIRURGICKÁ OCEL
  • Skladem: 2
  • 699 Kč
  • 399 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & PRASKANÝ KŘIŠŤÁL

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & PRASKANÝ KŘIŠŤÁL

Nápaditý, ručně vyrobený náramek je moderní, zábavný a doslova nabitý energií díky silnému polodraho..

455 Kč

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & HEMATITOVÝ KŘÍŽ

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & HEMATITOVÝ KŘÍŽ

Minimalistický náramek z matného onyxu s hematitovým křížem s modrými odlesky lze označit za "nárame..

399 Kč

PÁNSKÝ HEMATITOVÝ NÁRAMEK

PÁNSKÝ HEMATITOVÝ NÁRAMEK

Elegantní ručně vyrobený náramek z přírodního černého hematitu nejvyšší kvality - " náramek pro vnit..

415 Kč 650 Kč