Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný "ochranný náramek" z přírodního Tibetského dZi achátu. Jedná se o přírodní achátové korálky speciálně upravené do tzv. dZi stylu - korálky s pozitivní spirituální symbolikou, která slouží jako silný osobní ochranný amulet.

ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

ACHÁT předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, a chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Achát ve dZi stylu - 8 mm
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu

NÁRAMEK DZÍ ACHÁT PÁNSKÝ

  • Kód výrobku: DZÍ ACHÁT PÁNSKÝ
  • Skladem: 2
  • 599 Kč
  • 425 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK DZÍ ACHÁT

NÁRAMEK DZÍ ACHÁT

Krásný "ochranný náramek" z přírodního Tibetského dZi achátu. Jedná se o přírodní achá..

399 Kč 525 Kč