Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Minimalistický náramek z matného onyxu s hematitovým křížem s modrými odlesky lze označit za "náramek přinášející sílu".
Minimalistický a čistý design podpořený matným povrchem drobných kuliček onyxu je skvělý doplňek pro někoho, kdo hledá něco výjimečného.

ONYX je kamenem dodávající sílu. Zajišťuje oporu v obtížných situacích, stejně jako v obdobích mimořádného stresu. Je to mlčenlivý kámen, jenž Vám poslouží jako nejdůvěrnější rádce. Kámen přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuje přijímat poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a pomáhá vyrovnat se s podmínkami ve Vašem okolí. Má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. V těle udržuje rovnováhu energií jin a jang. Odvádí z těla negativní enerii, ale neabsorbuje ji do sebe. Léčí potíže s koleny, anginu pectoris, žaludeční vředy, slezinu, poruchy rovnováhy, posiluje imunitu, zlepšuje zrak a sluch.

ONYX je vhodným kamenem pro tyto znamení zvěrokruhu: LEV, PANNA, KOZOROH.

HEMATIT patří pod první čakru základu. Hematit je od středověku nazýván kamenem prosperity a štěstí. Hematit je zvláště účinný ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Pomáhá nám aktivovat skryté rezervy, nabrat novou životadárnou energii a posílit organismus. Pomáhá nám překonávat pocity nejistoty a beznaděje. Aktivuje vůli, odvahu a rozhodnost. Vytváří kolem nás ochranné pole před negativními duchovními vlivy. Přináší nám vnitřní klid. Hematit prospívá při nedostatku železa a pomáhá tělu jej v poměrně krátké době absorbovat a ukládat.

HEMATIT je vynikající kámen pro lidi ve znamení BERANA a VODNÁŘE.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál: 

  •  Onyx matný - 4 mm
  •  Hematit kříž
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & HEMATITOVÝ KŘÍŽ

  • Kód výrobku: MATNÝ ONYX & HEMATITOVÝ KŘÍŽ
  • Skladem: 3
  • 399 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & PRASKANÝ KŘIŠŤÁL & CHIRURGICKÁ OCEL

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & PRASKANÝ KŘIŠŤÁL & CHIRURGICKÁ OCEL

Unikátní ručně vyráběný náramek "chránící Vaše zdraví".V tomto náramku se kombinují ..

399 Kč 699 Kč