Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Kvalitní ručně vyráběný pánský korálkový náramek z lávy a syntetického měsíčního kamene, který "dodává energii a zbavuje stresu". Z nejvzdálenějších hlubin naší země pocházejí lávové korálky, které jsme zvolili k tvorbě tohoto náramku, jenž  vynikne na zápěstí každého muže  s vytříbeným vkusem.


LÁVOVÝ KÁMEN je považován za mocný ochranný amulet. Oheň a země patřily ke čtyřem základním elementům už v řecké filozofii. OHEŇ bývá obyčejně spojen s energií, sebevědomím a vášní, zatímco ZEMĚ s praktičností, sebeovládáním a materialismem. Lávové kameny v sobě obsahují kvality obou těchto prvků. Ten zemský uklidňuje rozptýlené energie, přináší rovnováhu a pomáhá uvažovat prakticky, zatímco ohnivý stimuluje kořenovou čakru spojenou se základními lidskými potřebami, její zablokování způsobuje, že má člověk málo energie a fyzické i duševní síly.

LÁVOVÝ KÁMEN je ochranný a uklidňující kámen. Posiluje sebevědomí. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Pomáhá při zánětech, zažívacích problémech, při spánku.

MĚSÍČNÍ KÁMEN obnovuje a uchovává mladistvý vzhled, přitahuje lásku a řeší problémy mezi milenci. Je též vnímán jako symbol lásky a vášně. Podle tradice prý dokáže předpovědět budoucnost každému zamilovanému páru.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Láva - 8 mm
  •  Syntetický měsíční kámen - 8 mm
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu
NÁRAMEK STORM

  • Kód výrobku: STORM
  • Skladem: 1
  • 345 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK DARK LAVA STONE

NÁRAMEK DARK LAVA STONE

Krásný šperk ruční výroby z dvou druhů lávových korálků.  Spojením těchto druhů přírodních mate..

459 Kč

NARAMEK DARK LAVA LION

NARAMEK DARK LAVA LION

Krásný šperk ruční výroby z lávového kamene.  Tento náramek je doslova nabitý "pozitivní energi..

289 Kč 399 Kč

NÁRAMEK LÁVA & HEMATIT

NÁRAMEK LÁVA & HEMATIT

Luxusní korálkový náramek z přírodních materiálů. Tento ručně vyrobený náramek v té nejvyšší kvalitě..

399 Kč