Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Luxusní ručně vyrobený náramek pro milovníky fitness cvičení ve spojení s nepřekonatelnou mocí přírodních kamenů. Náramek je vyrobený z černého hematitu, jenž navozuje pocit klidu, bezpečí a zabraňuje negativní energii vstupovat do aury.

HEMATIT patří pod první čakru základu. Hematit je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Nese v sobě silný element jang. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, míra a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a pomáhá nám aktivovat skryté rezervy, nabrat novou životadárnou energii a posílit organismus. Přináší nám vnitřní klid. Hematit prospívá při nedostatku železa a pomáhá tělu jej v poměrně krátké době absorbovat a ukládat. Zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci s krví spojené. Vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, zahání úzkost a nespavost.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-21 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku. Ke každému z našich náramků přikládáme kartu s popisem minerálu.

Použitý materiál:

  •  Hematit - 8 mm
  •  Fasetovaný hematit - 6 mm
  •  Korálek ve tvaru činky z ušlechtilé oceli
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu

PÁNSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK FITNESS

  • Kód výrobku: PÁNSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK FITNESS
  • Skladem: 4
  • 414 Kč


Podobné výrobky

PÁNSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK LÁVA S ČINKOU

PÁNSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK LÁVA S ČINKOU

Krásný šperk ruční výroby z lávového kamene s korálkem činky udělá radost všem sportovcům a nadšenců..

375 Kč 545 Kč

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK FITNESS

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK FITNESS

Luxusní ručně vyrobený náramek pro milovníky fitness cvičení ve spojení s nepřekonatelnou mocí příro..

385 Kč