Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný náramek z přírodního růžového opálu, ledového achátu a matného křišťálu. Růžový achát posiluje lásku mezi rodiči a dětmi. Kombinace průzračně bílé a růžových odstínů nám svou sladkostí připomíná cukrovinky a dortíky. Tato kombinace polodrahokamů uklidňuje, dává lásku a probouzí romantiku. "Růžový achát - ochranný kámen pro malé děti".

Strom Života patří k mytologii mnohých národů a je starým symbolem kosmického pořádku. Stojí jako osa světa v centru Matky Země. Jeho kořeny jsou hluboko v zemi a jeho větve se dotýkají a nesou nebe. Takto Strom Života propojuje tři úrovně – nebe, zem a svět pod zemí.

ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

RŮŽOVÝ OPÁL patří pod čtvrtou čakru srdce. Tiší náš neklid a citová vzrušení, přináší nám klid a rovnováhu. Učí nás žít v přítomném čase a s nadhledem. Pomáhá překonávat ostych a trému, pocity stísněnosti, zvyšuje toleranci, zmírnňuje ustrašenost. Podporuje naši láskyplnou pozornost vůči všemu živému kolem nás. Zdravotně léčí srdeční neurózy a posiluje průdušky a plíce. Pomáhá při virových infekčních onemocněních. V léčitelství je růžový peruánský opál používán jako kámen lásky a něhy, který přináší do vztahů energii náklonnosti a laskavosti.

KŘIŠŤÁL je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž enerii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okol 9 - 12 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Ledový růžový achát - 8 mm
  •  Růžový opál - 8 mm
  •  Matný křišťál - 8 mm
  •  Přívěsek strom života z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu


DĚTSKÝ NÁRAMEK Z ACHÁTU, KŘIŠŤÁLU, OPÁLU

  • Kód výrobku: DĚTSKÝ NÁRAMEK Z ACHÁTU, KŘIŠŤÁLU, OPÁLU
  • Skladem: 1
  • 219 Kč