Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Ručně vyráběný dětský náramek z praskaných kuliček pravého křišťálu. Křišťál je "energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen". 

KŘIŠŤÁL  podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy.

KŘIŠŤÁL projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

KŘIŠŤÁL vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlo, podporuje duchovní poznání. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii.

KŘIŠŤÁL  je vhodný pro LVI a VODNÁŘE. Velmi účinný je také pro znamení KOZOROHA a BLÍŽENCŮ.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 9 -12 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Praskaný křišťál - 8 mm
  •  Přívěsky z vysoce kvalitního bižuterního kovu
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu

DĚTSKÝ KŘIŠŤÁLOVÝ NÁRAMEK

  • Kód výrobku: DĚTSKÝ KŘIŠŤÁLOVÝ NÁRAMEK
  • Skladem: 2
  • 199 Kč