Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Dětský náramek složený z luxusních a unikátních korálků matného dračího achátu, jenž je ochranným kamenem pro malé děti.

ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

RŮŽOVÝ ACHÁT posiluje lásku mezi rodiči a dětmi. připomíná svými podmanivými odstíny podvodní ráj. "Růžový achát - ochranný kámen pro malé děti".

MODRÝ ACHÁT má receptivní energii a náleží elementu vody. Zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky v domácnosti a rodině, zajišťuje svému nositeli velkou oporu a zdroj síly. Odstraňuje pocity starých křivd, podněcuje k novému způsobu vyjadřování a má perfektní léčebné účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 10 -12 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Dračí achát růžový - 8 mm
  •  Dračí achát modrý - 8 mm
  •  Dračí achát fialový - 8 mm
  •  Korálek Mickey Mouse z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu


DĚTSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ACHÁT, MICKEY MOUSE

  • Kód výrobku: DĚTSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ACHÁT, MICKEY MOUSE
  • Skladem: 1
  • 299 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ACHÁT, MICKEY MOUSE

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ACHÁT, MICKEY MOUSE

Dámský náramek složený z luxusních a unikátních korálků matného dračího achátu, jenž je ochrann..

315 Kč 375 Kč