Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Originální ručně vyrobený dětský náramek z přírodního morganitu doplněný jemným srdíčkem. Tento náramek je zklidňuje a příznivě působí na nervový systém. "Protistresový náramek".

MORGANIT je různobarevný přírodní kámen, který vyvolává lásku a pomáhá ji udržovat. Dokáže majitele oprostit od stresu a naučí jej dělat právě potřebné věci a skutky. Je kamenem srdeční čakry, klidní nervový systém. Pomáhá odhalit nevyjádřené emoce, odstraňuje ukřivděnost a otevírá srdce. Pozitivně ovlivňuje vztahy v manželství, dokáže probudit ztracené city. Doplňuje životní sílu. Morganit má podle tradic také léčebné vlastnosti například: pozitivně ovlivňuje činnost štítné žlázy, plic a nervového systému. Uklidňuje srdce. Je to kámen, který zklidňuje zejména při stresových situacích. Dlouhodobé nošení morganitu jako šperku navozuje pocit klidu, radosti a vnitřní síly.

MORGANIT je vhodným kamenem znamení VAH, BÝKA  a VODNÁŘE.


Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 10 -12 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý z našich náramků je originálem a je vyráběn zcela ručně, a proto se může od fotografie lehce lišit (strukturou korálků, zbarvením, tvarem).

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Morganit - 6 mm
  •  Ozdoba z vysoce kvalitního bižuterního kovu
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknu

DĚTSKÝ NÁRAMEK MORGANIT

  • Kód výrobku: NÁRAMEK MORGANIT
  • Skladem: 1
  • 350 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MORGANIT

NÁRAMEK MORGANIT

Originální ručně vyrobený náramek z přírodního morganitu doplněný jemným srdíčkem. Tento náramek je ..

430 Kč