Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!
  • NÁHRDELNÍK JASPIS & HOWLIT & RŮŽENÍN

Krásný ručně vyráběný růženec z minerálů howlitu, matného jaspisu, růženínu a skleněných broušených korálků.

Tento náhrdelník je unikátním spojením růžence a jedinečných vlastností minerálů - " náhrdelník lásky, klidu a tolerance"


JASPIS proslul jako „nejlepší živitel“. Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali, podporuje toleranci a trpělivost, zbavuje nerozhodnosti a potlačuje deprese. Dále chrání před zlobou a nenávistí.

JASPIS zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš.

RŮŽENÍN je kámen lásky, citu, něžnosti. Podporuje mírnost a smyslovou vnímavost, fantazii, inspiraci, kreativitu, trpělivost a pozornost. Pomáhá při očistě těla a zklidnění srdce a srdečního rytmu. Je vhodným kamenem při léčbě nespavosti.

HOWLIT je považován za kámen klidu a trpělivosti. Potlačuje vztek a usnadňuje meditace či mimotělní cestování. Posiluje paměť, překonává sobectví, posiluje kladné povahové rysy, uklidňuje rozbouřené city, spojuje staré zasunuté emoce se současností a pomáhá je odblokovat, přináší vzpomínky na sny a vyvolává nové


HOWLIT reguluje hladiny vápníku v organismu. Vápník je velmi důležitou součástí zubů a kostí. Proto se howlit stará zejména o zdraví těchto orgánů. Vápník však potřebuje člověk i ke správné funkce svalů, takže howlit působí příznivě na celý pohybový aparát. Snižuje také svalové napětí a uklidňuje celé tělo. Pomáhá usnout a to zejména lidem, kteří příliš mnoho přemýšlejí a to jim brání ve spánku. Stimuluje sny a pomáhá člověku si je zapamatovat. Howlit je rovněž velmi účinný v boji proti stresu.

Vzhledem k ruční práci je každý růženec originálem a obsahuje korálků méně než  je toho zvykem u Japa Maly.

Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Udržuje Vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse či kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají na vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když nejsou ve spojení s podložkou.

Náhrdelník je ukončený je napevno, převlíká se přes hlavu.

Každý náhrdelník je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Růženín - 8 mm
  •  Matný jaspis - 8 mm
  •  Howlit - 8 mm
  •  Broušené čiré korálky - 8 mm
  •  Ozdoba -  bižuterní kříž - 5 cm
  •  Délka náhrdelníku včetně kříže - 42 cm (97- korálků)


NÁHRDELNÍK JASPIS & HOWLIT & RŮŽENÍN

  • Kód výrobku: JASPIS & HOWLIT & RŮŽENÍN
  • Skladem: 3
  • 959 Kč


Podobné výrobky

NÁHRDELNÍK MALA HOWLITE

NÁHRDELNÍK MALA HOWLITE

Historií spoutaný ručně uzlíkovaný náhrdelník MALA z korálků krásného howlitu doplněný hnědým africk..

699 Kč

NÁHRDELNÍK JASPIS & HOWLIT

NÁHRDELNÍK JASPIS & HOWLIT

Ručně vyráběný náhrdelník z minerálů howlitu a matného jaspisu - "náhrdelník klidu a o..

890 Kč

NÁRAMEK RUDRAKSHA & ROSE MINERAL DARK

NÁRAMEK RUDRAKSHA & ROSE MINERAL DARK

Náramek z růženínu a semínek Rudrakshi - "náramek protistresový a láskyplný".RUDRAKSHA je přírodní s..

285 Kč