Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náš ručně vyrobený náhrdelník z achátu "navozuje pocit bezpečí a jistoty, zároveň posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu hledání".ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

ACHÁT předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, a chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

ACHÁT je vhodným kamenem pro BÝKY, BLÍŽENCE, ŠTÍRY.


Vzhledem k ruční práci je každý růženec originálem a ojediněle se může stát, že je odlišný počet korálků, než bývá zvykem u budhistické japa maly.

Uzlíkovaná technika dává male naprostou pevnost a významně snižuje riziko roztrhnutí.

Ukončený je napevno, převlíká se přes hlavu.

Každý náhrdelník je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Achát růžový - 6 mm (97 kuliček)
  •  Ozdoba -  hedvábný střapec 12 cm
  •  Ozdoba z bižuterního kovu
  •  Délka náhrdelníku - 53 cm včetně střapceNÁHRDELNÍK MALA Z ACHÁTU

  • Kód výrobku: MALA Z ACHÁTU
  • Skladem: 1
  • 1 599 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK RŮŽOVÝ ACHÁT

NÁRAMEK RŮŽOVÝ ACHÁT

Krásný náramek z přírodního růžového achátu. Růžový achát posiluje lásku mezi rodiči a dětmi. připom..

359 Kč