Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

"Náhrdelník hojnosti a optimismu".

Náš ručně vyrobený náhrdelník japa mala z velice silných minerálních kamenů obsahuje 108 korálků + 1 guru korálek. Pokud budete nosit tento jedinečný šperk u sebe, tak se vnoříte do hlubin své duše, poznáte svůj příběh a budete plout životem s klidem a nadhledem. Náš unikátní náhrdelník je vytvořen z přírodního mechového achátu. Dominantou tohoto šperku je hedvábný zelený střapec.


MECHOVÝ ACHÁT je kamenem hojnosti a je známý pro svůj přínos při zemědělských pracích, zejména pro podporu růstu nových plodin. Umístěný v květináči nebo v záhonu zvyšuje celkové zdraví rostlin. Na pracovišti podporuje nové obchodní činnosti a postupný rozvoj a v průběhu doby pomáhá zvyšovat prosperitu. Je vhodný pro malé a střední podniky a obchody a pro osoby samostatně výdělečně činné a stejně tak je posilujícím kamenem pro finanční společnosti. Mějte u sebe kámen při práci na daňových přiznáních, při tvorbě tabulek, při práci s čísly a při práci s bankovními doklady vedoucí k podpoře úspor.
MECHOVÝ ACHÁT je vhodný jako "porodní" kámen, který pomáhá porodním asistentkám v jejich práci, může mírnit bolest a usnadňovat porod.  Je také kamenem nových začátků. Mechový achát je velmi prospěšný pro posílení organismu při stresu. Jeho ustálená energie pomáhá těm, kteří nemají pocit stability. Je vynikajícím kamenem pro zotavující se po nemoci, nebo vymanění se ze závislostí.  Zvyšuje mentální soustředění, vytrvalost a odolnost, což je užitečné jako pomoc při tělesném cvičení, různých léčebných programech nebo posilování.
MECHOVÝ ACHÁT je očišťující kámen vhodný k čištění vlastních energetických systémů a stejně tak přispívá ke zlepšení prostředí.  Pomáhá snižovat vnímavost vůči změnám počasí, přináší nová přátelství, a pokud se nosí v podobě šperku nebo je umístěn v oblasti srdce, zejména v noci, bude přitahovat novou lásku nebo obnoví lásku dřívější.
Domorodí Indiáni používali mechový achát jako mocný kámen, který je stále ještě používán pro zahánění mraků a k dosažení maximální rovnováhy v zákonitostech týkajících se počasí.

ACHÁT je vhodný pro tato znamení zvěrokruhu: BLÍŽENCI, RAK, PANNA, STŘELEC, RYBY.

Japa Mala je v různých koutech světa známá také jako symbol ochrany. Je proto zvykem, že se tyto náhrdelníky a náramky nosí na krku, nebo obtočené kolem pravého zápěstí.

Japa mala

Japa Mala je tradiční modlitební růženec ze 108 korálků, který se používá k odpočítávání během meditace v hinduistickém a buddhistickém náboženství.

Jak používat Japa malu:

Nastavte pravou dlaň a malu si vložte přes prsty do dlaně tak, aby střapec směřoval směrem k vám. Pamatujte na to, že váš ukazováček by měl směřovat od korálků pryč, protože reprezentuje vaše ego. Pomocí palce přesouvejte postupně od střapce jeden korálek za druhým přes váš prostředníček. Během tohoto pohybu si v duchu odříkávejte svou mantru, cíl, kterého chcete dosáhnout. Mantra může být například prosté slovo „lásk". Až dojdete k poslednímu korálku maly (stodevátý korálek), který se nazývá gurukorálek, jste hotovi. Pokud se rozhodnete pokračovat dále, malu otočte, a jděte opačně zpět na začátek. Védská tradice praví, že guru korálek by se neměl překračovat.

Ukončený je napevno, převlíká se přes hlavu.

Každý náhrdelník je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Přírodní mechový achát - 6 mm (108 +1 korálků)
  •  Ozdoba -  hedvábný střapec 9,5 cm
  •  Délka náhrdelníku - 51 cm včetně střapce


NÁHRDELNÍK GREEN FAUNA

  • Kód výrobku: GREEN FAUNA
  • Skladem: 2
  • 1 650 Kč
  • 1 259 Kč