Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náš ručně vyrobený set čakrového náramku a náhrdelníku z lávových kamenů přináší sílu země i ohně - "uklidňuje emoce, přináší pozitivní enerii a vitalitu".

Čakorvý náhrdelník z pravých kamenů v čakrových barvách, kde každý kámen posiluje něco jiného a tento náhrdelník spolu s čakrovým náramkem vyjadřují jak jde barva naší energie v čakře za sebou a ochraňují nás před nemocemi.

Náramek pro harmonii těla i duše tzv. balanční náramek tvoří 21 korálků v barvách čaker.

ČAKRA znamená v překladu ze sanskrtu "KOLO" a je nejlépe si je představit jako malé větrníky. V těle každého člověka je 7 čaker, které mají za úkol proudění životodárné energie v těle. Těmito čakrami proudí vesmírná energie dovnitř a ven. Základní povinností každého člověka, by mělo být udržovat všech 7 sedm čaker vědomě v rovnováze a harmonii, jelikož jakákoliv nerovnováha má za následek onemocnění a to nejprve na úrovni neviditelné až na posledy na úrovni fyzické v podobě nemocí.

Přiřazení kamenů k jednotlivým čakrám:


První kořenová čakra - barva červená, kámen granát nebo červený achát.
Druhá sakrální čakra - barva oranžová, většinou karneol. 
Třetí čakra solar plexus - barva žlutá/zlatá, kámen citrín nebo tygří oko. 
Čtvrtá srdeční čakra - barva zelená, kámen avanturín nebo akvamarín zelený.
Pátá krční čakra - barva světle modrá, kámen modrý křemen, akvamarýn modrý, tyrkys nebo howlit modrý.
Šestá čakra třetí oko - barva tmavě modrá, kámen lapis lazuli nebo iolit.
Sedmá korunní čakra - barva fialová, bílá, ametyst nebo křišťál.
 

Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

LÁVOVÝ KÁMEN je vyvřelina útrob sopečných skal . Magma se na povrch dostává z různých hloubek a podle toho a toho, jak pak tuhne, se určují kvalita a vlastnosti kamenů.

LÁVOVÝ KÁMEN používají lidé do svých šperků již od dob dávných kultur snad po celém světě. Po vychladnutí se z žhavé lávy stává pórovitý kámen s nádherně černou barvou, jež dává tomuto přírodnímu materiálu atraktivní a exkluzivní vzhled.

LÁVOVÝ KÁMEN je díky jeho silnému propojení se Zemí považován za kámen znovuzrození, má silné uklidňující účinky, přináší stabilitu a uzemnění kořenové čakry. Aby energie lávového kamene proudila volně do našeho těla, měl by být lávový kámen v přímémkontaktu s pokožkou.

LÁVOVÝ KÁMEN je považován za mocný ochranný amulet. Oheň a země patřily ke čtyřem základním elementům už v řecké filozofii. OHEŇ bývá obyčejně spojen s energií, sebevědomím a vášní, zatímco ZEMĚ s praktičností, sebeovládáním a materialismem. Lávové kameny v sobě obsahují kvality obou těchto prvků. Ten zemský uklidňuje rozptýlené energie, přináší rovnováhu a pomáhá uvažovat prakticky, zatímco ohnivý stimuluje kořenovou čakru spojenou se základními lidskými potřebami, její zablokování způsobuje, že má člověk málo energie a fyzické i duševní síly.

LÁVOVÝ KÁMEN je ochranný a uklidňující kámen. Posiluje sebevědomí. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Pomáhá při zánětech, zažívacích problémech, při spánku.

Vzhledem k ruční práci je každý růženec originálem a obsahuje korálků méně než  je toho zvykem u Japa Maly.

Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Udržuje Vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse,kabelce či zavěšenou na zrcátku v autě. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají na vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování.

Náhrdelník je ukončený je napevno, převlíká se přes hlavu.

Každý set je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál náhrdelník:

 •  Láva - 6 mm 112 korálků
 •  Láva - 8 mm 1 korálek
 •  Ozdobný střapec - 8,5 cm
 •  Korálky z přírodních kamenů v barvách čaker - 8 mm
 •  Délka náhrdelníku včetně střapce - 50 cm

Použitý materiál náramek:

 •  Korálky z přírodních kamenů v barvách čaker - 8 mm
 •  Bižuterní stopery
 •  Navlečeno na elastickém vláknu

SET LAVA TASSEL

 • Kód výrobku: LAVA TASSEL
 • Skladem: 4
 • 1 599 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ NÁRAMEK HEMATIT, AMETYST, BERUŠKA

DÁMSKÝ NÁRAMEK HEMATIT, AMETYST, BERUŠKA

Unikátní ručně vyráběný náramek z hematitu a fasetovaného ametystu - " n..

315 Kč