Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Dva ručně vyrobené náramky z matného křišťálu a přírodního matného amazonitu. Křišťál vede člověka k celistvosti. Amazonit pomáhá vyrovnat emoce a zároveň dává fyzickou výdrž.

Tyto náramky lze označit jako náramky "vhodné pro udržení celistvosti,vyrovnání emocí a udržení přátelských vztahů".

Náramky mají přívěšek ve tvaru čtyřlístku s nápisem "BFF = Best friends forever (Nejlepší přátelé navždy)  Tato fráz popisuje blízké přátelství, které lze charakterizovat pocitem intimity, důvěry a stálosti. Jeden náramek s částí čtyřlístku věnujte své nejlepší přítelkyni a tu druhým nechte zdobit Vaše zápěstí. 


KŘIŠŤÁL je „kámen kamenů“. Po celá tisíciletí byl považován za účinný talisman s tajemnými magickými schopnostmi.

KŘIŠŤÁL symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Posiluje nás, harmonizuje a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. Jeho jasný přímý paprsek obsahuje všechny barvy duhy, spojuje nás s absolutnem a s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši a prozařuje nás svou tvůrčí silou.

KŘIŠŤÁL nás učí vidět se takové, jací skutečně jsme. Pomáhá nám k odstraňování karmické zátěže, pomocí křišťálu můžeme lépe rozpoznat chyby z minulých životů, řešit je a napravovat.

KŘIŠŤÁL zneškodňuje geopatogenní zóny. K tomu se nejlépe hodí pěkně srostlá skupina krystalů. Drůza křišťálu působí také jako harmonický prvek výrazně ovlivňující mezilidské vztahy v rodině.

KŘIŠŤÁL je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Výborně působí při hojení popálenin a zbavuje bolestí hlavy. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

KŘIŠŤÁL  je vhodný pro LVI a VODNÁŘE. Velmi účinný je také pro znamení KOZOROHA a BLÍŽENCŮ.

AMAZONIT je kámen odvahy, napomáhá soustředění a dosažení stanovených cílů díky píli a pevné vůli. Je to také uklidňující kámen, zlepšuje intuici a vzhled. Používá se k rituálům ovlivňujícím počasí a je kamenem zahradníků či lidí spojených se zemědělstvím. Amazonit pohlcuje elektromagnetický smog, uložte jej do blízkosti počítače, mobilu či televize.

AMAZONIT je též známý tím, že podporuje a udržuje zdraví lidského těla. Pomáhá při regeneraci buněk a hojení po nemoci či úrazu. Amazonit také uvolňuje svalové křeče. Lze jej použít při léčbě poruch nervového systému nebo při potížích se štítnou žlázou nebo hrdlem. Amazonit je vhodný také pro léčbu sexuálních poruch, jako jsou nedostatek touhy, impotence, záněty pohlavních ústrojí atd. Amazonit má také uvolňující účinky při porodu.

AMAZONIT je skvělý harmonizační kámen pro znamení RAKA. Nápomocný je i PANNÁM a VODNÁŘŮM.


Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Matný křišťál - 8 mm
  •  Amazonit matný - 8 mm
  •  Stopery osázené zirkony
  •  Čtyřlístek rozdělený na 2 poloviny z nečernajícího bižuerního materiálu v té nejvyšší kvalitě
  •  Navlečeno na elastickém vláknu

2 NÁRAMKY BEST FRIEND

  • Kód výrobku: BEST FRIEND
  • Skladem: 1
  • 890 Kč
  • 750 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK RŮŽENÍN & AMAZONIT & KŘIŠŤÁL

NÁRAMEK RŮŽENÍN & AMAZONIT & KŘIŠŤÁL

Ručně vyrobený náramek z růženínu, matného amazonitu a prskaného křišťálu - "náramek lásky a štěstí"..

359 Kč

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL & BROUŠENÝ HEMATIT

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL & BROUŠENÝ HEMATIT

Náš ručně dělaný náramek z broušených hematitových korálků spolu v kombinaci se zmatněným křišťálem ..

325 Kč 490 Kč