Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Vlastnoručně vyrobený náramek z minerálu tygřího oka a velice vzácného polodrahokamu shell stone - "náramek ochranný".

Tygří oko je minerál řazený mezi drahé kameny, který doslova přitahuje pozitivní energii. Shell stone korálky vznikly  z usazenin úlomků mořských šneků a lastur (mušlí), které sloužily jako ochranné schránky mlžů, jenž ležely na dně moře několik tisíciletí. Spojením těchto dvou drahých kamenů vznikl náš exkluzivní vlastnoručně vyrobený náramek, jenž vyrábíme pouze v omezeném množství.

TYGŘÍ OKO se od pradávna používá proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při dosahování cílů a dobře poslouží při hledání vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi božským přáním a tím, co opravdu potřebujete.

Kámen vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér. Pomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména těch, které jsou vyvolané pýchou a tvrdohlavostí.

Pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti, současně ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

TYGŘÍ OKO léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Uzdravuje rozmnožovací orgány. Pomáhá při nápravě zlomených kostí.

TYGŘÍ OKO je harmonizující kámen pro BLÍŽENCE,  jeho vlastnosti jsou nápomocné i znamením LVA, PANNY a BÝKA.

Náramek vyrábime s dvěma druhy ozdob - andělské srdce nebo andělská křídla. Do poznámky prosím uvádějte druh ozdoby, který má zdobit Váš náramek.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Tygří oko - 8 mm
  •  Shell stone - 8 mm
  •  Ozdoba z bižuterního kovu
  •  Navlečeno na elastickém vláknu


NÁRAMEK TYGŘÍ OKO & SHELL STONE

  • Kód výrobku: TYGŘÍ OKO & SHELL STONE
  • Skladem: 3
  • 369 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK SHELLSTONE

NÁRAMEK SHELLSTONE

Vlastnoručně vyrobený náramek z velice vzácného polodrahokamu shell stone a křišťálu, který je ..

388 Kč