Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Zcela unikátní ručně vyrobený náramek z velice vzácného andského opálu a turmalínu v křišťálu s přívěskem z chirugické oceli - Stromem Života osázeným zirkony doplněný malým nápisem "family". Tento náramek je symobelm "našeho života a pevností rodinného pouta".

Strom Života patří k mytologii mnohých národů a je starým symbolem kosmického pořádku. Stojí jako osa světa v centru Matky Země. Jeho kořeny jsou hluboko v zemi a jeho větve se dotýkají a nesou nebe. Takto Strom Života propojuje tři úrovně – nebe, zem a svět pod zemí.

KŘIŠŤÁL je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivý křišťál a nejsilnější zesilovač energie na této planetě.

TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU kombinuje v sobě to nejlepší z obou kamenů. Účinně posiluje energii a odklání škodlivé vlivy prostředí, uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši, negativní energie a myšlenky mění v pozitivní,odstraňuje z těla toxické látky a zároveň čistí organizmus.

TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU povzbuzuje člověka k tomu, aby si stál za svými chybami a aby si je přiznal, pomáhá transformovat negativní jevy v něco užitečného,pomáhá při rozpolcenosti, vnitřním napětí a vnitřním konfliktu. Turmalín v křišťálu je též námpomocný člověku, aby se přijímal takový, jaký je, přitahuje do vědomí potlačovanou agresivitu a umožňuje člověku lépe s ní zacházet.

TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU neutralizuje příliš vysokou dávku záření absorbovaného v těle. Křišťálový turmalín je nejdůležitější rušičkou záření o pulzních frekvencích nebo z obrazovek.

TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU je vynikající kámen pro KOZOROHY.

OPÁL má sílu upravit nevyrovnané emoce a zvyšuje lidskou sebedůvěru. Je jedním z kamenů s nejsilnějšími léčivými účinky. Je znám jako kámen naděje a štěstí. Věrným partnerům přináší lásku a štěstí, nevěrným partnerům přináší naopak smůlu.

OPÁL je velice silným krystalem, který má vliv na karmu. Učí nás, že vše, co vyšleme, se nám vrátí zase zpátky a to v dobrém i zlém. Rozvíjí psychické síly, přináší optimismus a zesiluje pozitivní charakterové vlastnosti. Podporuje umělecké cítění a pomáhá dosáhnout bezbřehé představivosti a kreativity. Rovněž příznivě ovlivňuje vyjadřovací schopnosti a schopnost bezproblémového navazování nových vztahů. Probouzí přirozenou krásu v každém člověku. Násobí úspěch a zlepšuje paměť.

Vzáchný ANDSKÝ RŮŽOVÝ OPÁL pomáhá v srdečních záležitostech a potížích. Přináší klid a uvolněnost, otevírá srdce, dodává sebedůvěru k novým cílům. Opál všeobecně mírní úzkosti, pocity stísněnosti, zvyšuje toleranci, zmírnňuje ustrašenost. Opál také pomáhá při jaterních onemocněních, suchosti dýchacích cest, revmatu, při kožních vyrážkách.

OPÁL je vynikající kámen pro lidi ve znamení VAH, ŠTÍRA, RAKA a RYB.

Každý z našich náramků je originálem a je vyráběn zcela ručně, a proto se může od fotografie nepatrně lišit (strukturou, zbarvením korálků).

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Turmalín v křišťálu - 8 mm
  •  Andský opál - 8 mm
  •  Přívěšek strom života posetý zirkony s nápisem Family z nerezové oceli
  •  Navlečeno na elastickém vláknuNÁRAMEK ANDSKÝ OPÁL & TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU

  • Kód výrobku: ANDSKÝ OPÁL & TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU
  • Skladem: 3
  • 690 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ NÁRAMEK RŮŽOVÝ OPÁL, STROM ŽIVOTA

DÁMSKÝ NÁRAMEK RŮŽOVÝ OPÁL, STROM ŽIVOTA

Zcela unikátní ručně vyrobený náramek z velice vzácného růžového opálu, který tiší náš neklid a ci..

435 Kč