Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náš ručně dělaný náramek z broušených hematitových korálků spolu v kombinaci se zmatněným křišťálem lze označit jako  "očista duše"

HEMATIT patří pod první čakru základu. Hematit je od středověku nazýván kamenem prosperity a štěstí. Hematit je zvláště účinný ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Pomáhá nám aktivovat skryté rezervy, nabrat novou životadárnou energii a posílit organismus. Pomáhá nám překonávat pocity nejistoty a beznaděje. Aktivuje vůli, odvahu a rozhodnost. Vytváří kolem nás ochranné pole před negativními duchovními vlivy. Přináší nám vnitřní klid. Hematit prospívá při nedostatku železa a pomáhá tělu jej v poměrně krátké době absorbovat a ukládat.

HEMATIT silně působí také v duševní rovině. Pomáhá plachým ženám, zvyšuje sebevědomí a schopnost přežít. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost.Tento kámen odstraňuje omezení, která si jeho majitel v minulosti sám stanovil, a napomáhá rozvoji osobnosti. Účinně asistuje při překonávání různých nutkání a návyků. Hematit obrací pozornost k nenaplněným touhám představujícím hnací motor lidského života. Na duševní úrovni přispívá hematit k soustředění a zaměření na jednu věc. Zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Obrací pozornost mysli k základním věcem nutným pro přežití. Současně pomáhá třídit problémy všeho druhu. Jedná se o užitečný kámen při studiu matematiky a technických předmětů.

HEMATIT je vynikající kámen pro lidi ve znamení BERANA a VODNÁŘE.


KŘIŠŤÁL je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivý křišťál a nejsilnější zesilovač energie na této planetě.

KŘIŠŤÁL symbolizuje světlo na Zemi. jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nás nabíjí. Zajišťuje rovnováhu, posiluje nás a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. V magické rovině odporuje všemu, co na něj působí v protikladu, věčné tmě, veškerému zlu, negativní energii, černé magii.


KŘIŠŤÁL podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje a odstraňuje negativní emoce a odstraňuje bloky bránící  volnému toku energie v těle. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke  všem ostatním.

KŘIŠŤÁL je kamenem vhodným pro LVI a VODNÁŘE. Velmi účinný je také pro znamení KOZOROHA a BLÍŽENCŮ.

Každý z našich náramků je originálem a je vyráběn zcela ručně.

Přejete-li si zaměnit bižuterní ozdobu za jinou - Vámi navrhovanou, prosím napište nám Vaše požadavky do poznámky.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Zmatněný křišťál - 8 mm
  •  Broušené hematitové korálky - 6 mm
  •  Malý hematitový křížek
  •  Přívěsek z kvalitního bižuterního materiálu
  •  Navlečeno na elastickém vláknuNÁRAMEK KŘIŠŤÁL & BROUŠENÝ HEMATIT

  • Kód výrobku: KŘIŠŤÁL & BROUŠENÝ HEMATIT
  • Skladem: 5
  • 490 Kč
  • 325 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL A ROSE GOLD HEMATIT

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL A ROSE GOLD HEMATIT

Ručně vyrobený náramek z praskaného křišťálu a rose gold hematitu doplněný přívěskem ..

478 Kč 699 Kč

2 NÁRAMKY BEST FRIEND

2 NÁRAMKY BEST FRIEND

Dva ručně vyrobené náramky z matného křišťálu a přírodního matného amazonitu. Křišťál ..

750 Kč 890 Kč