Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!
  • NÁRAMEK MATNÝ ONYX & SILIKONOVÉ KORÁLKY

Nápaditý, ručně vyrobený náramek je moderní, zábavný a doslova nabitý energií díky silnému polodrahokamu onyxu.

Onyx je kamenem dodávajícím sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového nebo tělesného stresu. Zajišťuje kontakt s vyššími průvodci a nabízí spojení s jednotou vesmíru.

Onyx je mlčenlivý kámen, jenž vám poslouží jako nejdůvěrnější rádce. Kámen přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuje přijímat poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a pomáhá vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí.

Svému majiteli dodává sílu vyřešit a tím uzavřít staré problémy a podporuje umění odpouštět. Když člověk odpustí těm, kteří mu v minulosti i v současnosti ublížili, zbaví se veškerých strastí a psychosomatických nemocí a problémů.

Onyx má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. V těle udržuje rovnováhu energií jing a jang. Odvádí z těla negativní energii, ale neabsorbuje ji do sebe.  Léčí potíže s koleny, anginu pectoris, žaludeční vředy, slezinu, poruchy rovnováhy, posiluje imunitu, zlepšuje zrak a sluch.

Onyx je vhodným kamenem pro tyto znamení zvěrokruhu: LEV, PANNA, KOZOROH.

Tento elegantní ručně vyrobený náramek je dobrá příležitost jak být kreativní a vyjádřit svou osobnost.
Náš doplněk podtrhne váš celkový dojem a pasuje opravdu na každou událost.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Matný onyx - 8 mm
  •  Korálky z potravinářského silikonu - 10 mm
  •  Navlečeno na elastickém vláknu


NÁRAMEK MATNÝ ONYX & SILIKONOVÉ KORÁLKY

  • Kód výrobku: MATNÝ ONYX & SILIKONOVÉ KORÁLKY
  • Skladem: 9
  • 199 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & SILIKONOVÉ KORÁLKY MINT

NÁRAMEK MATNÝ ONYX & SILIKONOVÉ KORÁLKY MINT

Nápaditý, ručně vyrobený náramek je moderní, zábavný a doslova nabitý energií díky silnému polodraho..

199 Kč