Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náš ručně vyrobený čakrový náhrdelník v podobě Stromu života nejen uzemňuje, ale také dává vitalitu díky své symbolice - "náhrdelník vitality a energie"

Čakry jsou energetickými centry našeho těla, jimiž proudí energie. Zablokovaná energie v některé z našich sedmi čaker může vést k onemocnění, stagnaci či ztrátě sebevědomí.

Čakrový přívěšek pomáhá vystavit čakry vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoliv blokád přirozeně pracuje - pomocí barev a krystalů, které s jednotlivými čakrami souvisí.

V tomto nádherném šperku se nachází 7 druhů polodrahokamů - rudý granát, oranžový karneol, čirý křišťál, zelený avanturín, žlutý - citrín, tmavě-modrý iolit a levandulově fialový ametyst. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno.

KŘIŠŤÁL - je kámen kamenů - negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Vyrovnává, čistí a chrání auru, odstraňuje zábrany a blokády, brzdící volný tok energie. Neustále nabíjí tělo pozitivní energií, vitalitou a silou. Vnáší do duše jasno a čistotu.

AMETYST - je kamenem duchovní čistoty a meditace. Je také silným kamenem ochrany - ochraňuje před energiemi ostatních, před uřknutím, před elektromagnetickým smogem (tv, počítače, mikrovlnka). Je schopen nás ochránit takovou formou, že promění psychický útok na lásku . Jeho fialová barva v zniká harmonickým spojením protikladných energií barev červené a modré.  Ametyst je symbolem vnitřní čistoty, obětavosti a nezištnosti. Jeho energie nám dává odvahu zbavit se starých návyků, představ a emocí a nahradit je novými, lepšími.

IOLIT - je kámen zasvěcený vizím. Podněcuje k činnosti třetí oko a napomáhá vyvolávání vizuálních představ a schopnosti intuitivního vhledu v okamžiku, kdy jsou jednotlivé čakry navzájem sladěné. Usnadňuje projevit vlastní osobnost a oprostit se od očekávání ostatních. Odhaluje nesoulad v osobních vztazích. Tvoří základ pro udržení pevného zdraví. Snižuje zásoby tuku v těle, podporuje detoxikaci těla a regeneraci jater. Rovněž ničí bakterie.

AVANTURÍN - je kamenem štěstí. Má pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Jeho vibrace také pomáhají odstraňovat negativní elektromagnetické záření z mobilních telefonů či mikrovlnných trub. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. V rámci meditace je tento krystal vhodný pro odstranění veškerých závislostí. Nejpříznivěji působí na odstranění chuti na cigarety a přejídání.

CITRÍN - je kámen, který přitahuje finance. Podnikatelé by ho měli mít někde blízko pracovního stolu, nebo prostě by ho měli nosit při sobě . Citrín totižpodporuje tvořivé vyjádření, komunikaci, kreativitu a myšlení , dodává energii. Napomáhá využít intuici v každodenním životě. Dokáže vás ochránit před zlem všeho druhu . Rovněž je to kámen, který je vhodný pro uvolnění a zpracování nahromaděných citových bloků.

KARNEOL - nás učí zaměřit pozornost na současnost, prožívat naplno dnešní den - "tady a teď" as radostí plnit naše úkoly a povinnosti. Dodává vitalitu a schopnost soustředit se. Jeho zemnící síla má obzvláště význam pro ty, kteří mají nestálého ducha, jsou roztržití nebo zmatení a těžko hledají v životě směr. Karneol probouzí naše tvůrčí schopnosti. Karneol můžeme používat na vybíjení jiných kamenů, protože z nich vytahuje negativitu.
Karneol používáme k čištění krve.

GRANÁT - je kámen se silnými regeneračními účinky a je černočervená-hnědé barvy. Je kamenem ohně, vášně, ale i proměny a čistoty srdce. Dodává životodárnou probouzející energii, touhu poznávat dosud nepoznané a přináší hlubokou lásku. Granát podporuje pevné vztahy, zájem o druhého, udržuje v rovnováze sexuální touhu a dokáže napravit citovou disharmonii. Granát po citové stránce pomáhá otevírat srdce dokořán, zvyšovat sebedůvěru, překonávat různé zákazy a tabu.

Každý náhrdelník je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Bižuterní přívěšek se 7 druhy polodrahokamů
  •  Průměř přívěšku cca 5 cm
  •  Kůže zakončená bižuterními korálky a dutinkami
  •  Délku náhrdelníku lze libovolně povolovat a zkracovat
  •  Maximální délka náhrdelníku: 50 cm

NÁHRDELNÍK ČAKROVÝ STROM ŽIVOTA

  • Kód výrobku: ČAKROVÝ STROM ŽIVOTA
  • Skladem: 5
  • 399 Kč
  • 359 Kč