Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náš ručně vyrobený náhrdelník z lávových kamenů přináší sílu země i ohně - "uklidňuje emoce, přináší pozitivní enerii a vitalitu".

 

LÁVOVÝ KÁMEN je vyvřelina útrob sopečných skal . Magma se na povrch dostává z různých hloubek a podle toho a toho, jak pak tuhne, se určují kvalita a vlastnosti kamenů.

LÁVOVÝ KÁMEN používají lidé do svých šperků již od dob dávných kultur snad po celém světě. Po vychladnutí se z žhavé lávy stává pórovitý kámen s nádherně černou barvou, jež dává tomuto přírodnímu materiálu atraktivní a exkluzivní vzhled.

LÁVOVÝ KÁMEN je díky jeho silnému propojení se Zemí považován za kámen znovuzrození, má silné uklidňující účinky, přináší stabilitu a uzemnění kořenové čakry. Aby energie lávového kamene proudila volně do našeho těla, měl by být lávový kámen v přímémkontaktu s pokožkou.

LÁVOVÝ KÁMEN je považován za mocný ochranný amulet. Oheň a země patřily ke čtyřem základním elementům už v řecké filozofii. OHEŇ bývá obyčejně spojen s energií, sebevědomím a vášní, zatímco ZEMĚ s praktičností, sebeovládáním a materialismem. Lávové kameny v sobě obsahují kvality obou těchto prvků. Ten zemský uklidňuje rozptýlené energie, přináší rovnováhu a pomáhá uvažovat prakticky, zatímco ohnivý stimuluje kořenovou čakru spojenou se základními lidskými potřebami, její zablokování způsobuje, že má člověk málo energie a fyzické i duševní síly.

LÁVOVÝ KÁMEN je ochranný a uklidňující kámen. Posiluje sebevědomí. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Pomáhá při zánětech, zažívacích problémech, při spánku.

Vzhledem k ruční práci je každý růženec originálem a obsahuje korálků méně než  je toho zvykem u Japa Maly.

Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Udržuje Vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse,kabelce či zavěšenou na zrcátku v autě. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají na vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování.

Náhrdelník je ukončený je napevno, převlíká se přes hlavu.

Každý náhrdelník je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Láva - 6 mm 101 korálků)
  •  Malé bižuterní kuličky
  •  Ozdoba -  hedvábný střapec - 9 cm
  •  Shamballa korálek - 10 cm
  •  Délka náhrdelníku včetně střapce - 50 cmNÁHRDELNÍK MALA Z LÁVY

  • Kód výrobku: MALA Z LÁVY
  • Skladem: 5
  • 990 Kč
  • 690 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK DARK LAVA STONE

NÁRAMEK DARK LAVA STONE

Krásný šperk ruční výroby z dvou druhů lávových korálků.  Spojením těchto druhů přírodních mate..

459 Kč

NARAMEK DARK LAVA LION

NARAMEK DARK LAVA LION

Krásný šperk ruční výroby z lávového kamene.  Tento náramek je doslova nabitý "pozitivní energi..

289 Kč 399 Kč