Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náramek ruční výroby z turmalínu a howlitu   "chrání před černými myšlenkami, přináší klid a trpělivost ".

TURMALÍN chrání před zářením mobilních telefonů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky, kouzly a nepřátelskými myšlenkami. Dokáže od svého majitele odvracet negativní energii všeho druhu. Spojuje se základní čakrou, uzemňuje energii a zvyšuje tělesnou vitalitu. Odstraňuje napětí a stres.

TURMALÍN čistí negativní myšlenky, navozuje stav neutrální objektivity a schopnost racionálního uvažování. Podněcuje k pozitivnímu naladění bez ohledu na okolnosti. Současně pobízí k altruistickému jednání a rozvíjí praktické tvůrčí schopnosti. Pří léčení dokáže černý turmalín špičkou od těla odvádět negativní energii.

ČERNÝ TURMALÍN brání před nemocemi, které oslabují organismus. Posiluje imunitní systém, léčí dyslexii a artritidu. Přináší úlevu od bolesti, harmonizuje míchu. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří ochranný štít kolem těla.

ČERNÝ TURMALÍN je výborný harmonizující kámen pro KOZOROHY.

HOWLIT je považován za kámen klidu a trpělivosti. Potlačuje vztek a usnadňuje meditace či mimotělní cestování. Posiluje paměť, překonává sobectví, posiluje kladné povahové rysy, uklidňuje rozbouřené city, spojuje staré zasunuté emoce se současností a pomáhá je odblokovat, přináší vzpomínky na sny a vyvolává nové


HOWLIT reguluje hladiny vápníku v organismu.  Snižuje také svalové napětí a uklidňuje celé tělo. Pomáhá usnout a to zejména lidem, kteří příliš mnoho přemýšlejí a to jim brání ve spánku. Stimuluje sny a pomáhá člověku si je zapamatovat. Howlit je rovněž velmi účinný v boji proti stresu.

HOWLIT je vynikající kámen pro lidi ve znamení RAkA, VODNÁŘE a RYB.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Přejete-li si zaměnit bižuterní ozdobu za jinou - Vámi navrhovanou (např: sister, doughter, atd.), prosím napište nám Vaše požadavky do poznámky, budeme se Vám snažit vyhovět.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Turmalín - 8 mm
  •  Howlit - 8 mm
  •  Ozdoba - s nápisem "Mom" z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na elastickém vláknu


NÁRAMEK HOWLIT & TURMALÍN

  • Kód výrobku: HOWLIT & TURMALÍN
  • Skladem: 6
  • 499 Kč
  • 359 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK BLACK & ZIRCON

NÁRAMEK BLACK & ZIRCON

Náramek ruční výroby z turmalínu s ozdobami se zirkony  "chrání před černými my..

340 Kč 399 Kč

NÁRAMEK PRO MATKU

NÁRAMEK PRO MATKU

Maminka je člověkem, který má výjimečné místo v životě každého z nás. Vděčnost za je..

325 Kč