Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

"Náhrdelník přinášející lásku, uspokojení a blaženost".

Náš ručně vyrobený budhistický náhrdelník obsahuje 108 minerálních korálků. Náhrdelník je vytvořen ze zmatnělého růženínu, lávy a z přírodního matného amazonitu ve svých různorodých zemitých odstínech. Dominantou tohoto šperku je hedvábný výrazně růžový střapec a také amulet Buddhy z ušlechtilé bižuterní oceli.


BUDDHA je duchovní symbol míru, klidu a blaženosti. Pomáhá svému nositeli k vyrovnanosti a souznění se vším kolem nás. Zároveň prezentuje pozitivní postoj nositele.

RŮŽENÍN je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.
Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení.

Vzhledem k ruční práci je každý růženec originálem a ojediněle se může stát, že je odlišný počet korálků, než bývá zvykem u budhistické japa maly.

AMAZONIT je kámen odvahy, napomáhá soustředění a dosažení stanovených cílů díky píli a pevné vůli. Je to také uklidňující kámen, zlepšuje intuici a vzhled. Používá se k rituálům ovlivňujícím počasí a je kamenem zahradníků či lidí spojených se zemědělstvím. Amazonit pohlcuje elektromagnetický smog, uložte jej do blízkosti počítače, mobilu či televize. Amazonit je též známý tím, že podporuje a udržuje zdraví lidského těla. Pomáhá při regeneraci buněk a hojení po nemoci či úrazu. Amazonit také uvolňuje svalové křeče. Lze jej použít při léčbě poruch nervového systému nebo při potížích se štítnou žlázou nebo hrdlem. Amazonit je vhodný také pro léčbu sexuálních poruch, jako jsou nedostatek touhy, impotence, záněty pohlavních ústrojí atd. Amazonit má také uvolňující účinky při porodu.

LÁVOVÝ KÁMEN je díky jeho silnému propojení se Zemí považován za kámen znovuzrození, má silné uklidňující účinky, přináší stabilitu a uzemnění kořenové čakry. Aby energie lávového kamene proudila volně do našeho těla, měl by být lávový kámen v přímémkontaktu s pokožkou. Lávový kámen je ochranný a uklidňující kámen. Posiluje sebevědomí. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Pomáhá při zánětech, zažívacích problémech, při spánku.

Japa Mala je v různých koutech světa známá také jako symbol ochrany. Je proto zvykem, že se tyto náhrdelníky a náramky nosí na krku, nebo obtočené kolem pravého zápěstí.

Vzácností Mala náhrdelníků je, že dokáží potěšit každého. Stejně umí vykouzlit radost lidem, kteří v její sílu věří.

Mala má 108 korálků. Toto číslo přitom není náhodné, představuje totiž počet závažných porušení slibů, ale také počet svatých, kteří se vzdali svého vznešeného postavení            a reinkarnovali se zpět na zem.

Uzlíkovaná technika dává male naprostou pevnost a významně snižuje riziko roztrhnutí.

Ukončený je napevno, převlíká se přes hlavu.

Každý náhrdelník je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Přírodní zmatnělý růženín - 8 mm
  •  Přírodní zmatnělý amazonit - 8 mm
  •  Láva - 8 mm
  •  Ozdoba -  hedvábný střapec 10 cm
  •  Amulet Buddhy z ušlechtilé bižuterní oceli
  •  Délka náhrdelníku - 58 cm včetně střapceNÁHRDELNÍK MALA & BUDDHA AMULET

  • Kód výrobku: MALA & BUDDHA AMULET
  • Skladem: 1
  • 2 099 Kč
  • 1 699 Kč


Podobné výrobky

NÁHRDELNÍK MALA ZMATNĚLÝ RŮŽENÍN & JASPIS

NÁHRDELNÍK MALA ZMATNĚLÝ RŮŽENÍN & JASPIS

Náš ručně vyrobený náhrdelník ze zmatnělého růženínu a jaspisu navozuje pocit "tolerance, bezpečnost..

1 160 Kč 1 550 Kč