Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a praskaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magické polodahokamy symbolizují "rozumovou rovnováhu a harmonii duše".
Tento náramek je ozdoben korálkem ve tvaru srdíčka s výstižným nápisem "sister". Korálku dominují třpytící se krystaly lehce růžové barvy.

ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

KŘIŠŤÁL symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Posiluje nás, harmonizuje a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. Jeho jasný přímý paprsek obsahuje všechny barvy duhy, spojuje nás s absolutnem a s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši a prozařuje nás svou tvůrčí silou.

KŘIŠŤÁL nás učí vidět se takové, jací skutečně jsme. Pomáhá nám k odstraňování karmické zátěže, pomocí křišťálu můžeme lépe rozpoznat chyby z minulých životů, řešit je a napravovat.

KŘIŠŤÁL zneškodňuje geopatogenní zóny. K tomu se nejlépe hodí pěkně srostlá skupina krystalů. Drůza křišťálu působí také jako harmonický prvek výrazně ovlivňující mezilidské vztahy v rodině.

KŘIŠŤÁL je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Výborně působí při hojení popálenin a zbavuje bolestí hlavy. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

KŘIŠŤÁL  je vhodný pro LVI a VODNÁŘE. Velmi účinný je také pro znamení KOZOROHA a BLÍŽENCŮ.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Přejete-li si zaměnit či vynechat ozdobu, prosím napište nám Vaše požadavky poznámky.

Každý z našich náramků je originálem a je vyráběn zcela ručně, a proto se může od fotografie lehce lišit (strukturou, zbarvením korálků ).

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Achát ledový matný - 8 mm
  •  Praskaný křišťál - 8mm
  •  Ozdoba z vysoce odolného bižuterního kovu s krystaly
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu

NÁRAMEK SISTER

  • Kód výrobku: SISTER
  • Skladem: 3
  • 399 Kč
  • 319 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magic..

300 Kč 450 Kč