Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Nadčasový šperk, který je zasvěcen ochraně. Každý den přináší nové výzvy  a ochrana je potřebná pro udržení pozitivní koncentrace. Tento ručně vyrábený náramek plný harmonizační energie je vyroben z mierálu růženínu té nejvyšší kvality a z pravých říčních perel rovněž té nejvyšší kvality - "náramek symbolizující ochranu".

Anděl s křídly, symbolizuje nekonečnou lásku, štěstí a ochranu před zlem.  Anděl je mocným symbolem, který vyjadřuje štěstí a ochranu před vším špatným v životě, je též symbolem naděje, osvícení a vedení po správné cestě životem.


RŮŽENÍN neboli kámen lásky vstřebává negativitu a přináší mír, usmíření. Používá se zejména k podpoře vztahů, přátelství a lásky. Léčí emocionální bolesti, především po zradě, podvodu a zklamání. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje úzkosti i rozmrzelost. Náramek z růženínu podpoří schopnost lásky i Vaši sebeúctu, sebelásku, ochrání Vás před zlobou a hněvem. Růžencový náramek pomáhá léčit psychosomatické nemoci, neplodnost, nemoci pohlavních orgánů, nemoci srdce a krve, např. leukémii nebo anémii. V neposlední řadě pomáhá řešit nespavost.

RŮŽENÍN je vynikající kámen pro lidi ve znamení RAKA, narozené ve dnech 21.6.-1.7. Kámen je spojený i se znamením BÝKA a VAH.

PERLA je netypičtějším symbolem ženy. Své nositelce dodává fyzickou a duchovní rovnováhu. Je symbolem ženské plodnosti a propojena s kosmickou sílou Měsíce. Darované perly pak přináší obdarované osobě štěstí. 

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Růženín korálky - 8 mm
  •  Pravé říční perly - 8 mm
  •  Korálek ve tvaru anděla s krystaly
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu


NÁRAMEK ANDĚL STRÁŽNÝ

  • Kód výrobku: ANDĚL STRÁŽNÝ
  • Skladem: 3
  • 455 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK RŮŽENÍN, STOPERY

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK RŮŽENÍN, STOPERY

Svěží jako vánek je tento jemně růžový náramek, který již při prvním pohledu rozzáří naší mysl ..

315 Kč 599 Kč

NÁRAMEK FALL IN LOVE

NÁRAMEK FALL IN LOVE

Nadčasový šperk, který je symbolikou lásky a volnosti zároveň. Jako odraz té nejintenz..

355 Kč

NÁRAMEK ANGEL TASSEL

NÁRAMEK ANGEL TASSEL

"Náramek ochranný"Náš ručně vyrobený náramek ze tří silně ochranných kameů a to matného onyxu, křišť..

389 Kč

NÁRAMEK MADE WITH LOVE

NÁRAMEK MADE WITH LOVE

Originální ručně vyrobený náramek z různých druhů přírodních kamenů a syntetických perel. Spojení je..

445 Kč

SET ANDĚLSKÝ SEN

SET ANDĚLSKÝ SEN

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magic..

1 500 Kč 2 000 Kč