Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Párové náramky ruční výroby z lávových kamenů, které jsou symbolem věčné lásky.  "Náramky umocňující propojení a ochrannu".
Tyto náramky slouží k propojení dvou lidí, jako důkaz věrnosti a lásky, když právě nemůžete být se svým protějškem.

LÁVOVÝ KÁMEN je vyvřelina útrob sopečných skal . Magma se na povrch dostává z různých hloubek a podle toho a toho, jak pak tuhne, se určují kvalita a vlastnosti kamenů.

LÁVOVÝ KÁMEN používají lidé do svých šperků již od dob dávných kultur snad po celém světě. Po vychladnutí se z žhavé lávy stává pórovitý kámen s nádherně černou barvou, jež dává tomuto přírodnímu materiálu atraktivní a exkluzivní vzhled.

LÁVOVÝ KÁMEN je díky jeho silnému propojení se Zemí považován za kámen znovuzrození, má silné uklidňující účinky, přináší stabilitu a uzemnění kořenové čakry. Aby energie lávového kamene proudila volně do našeho těla, měl by být lávový kámen v přímémkontaktu s pokožkou.

LÁVOVÝ KÁMEN je považován za mocný ochranný amulet. Oheň a země patřily ke čtyřem základním elementům už v řecké filozofii. OHEŇ bývá obyčejně spojen s energií, sebevědomím a vášní, zatímco ZEMĚ s praktičností, sebeovládáním a materialismem. Lávové kameny v sobě obsahují kvality obou těchto prvků. Ten zemský uklidňuje rozptýlené energie, přináší rovnováhu a pomáhá uvažovat prakticky, zatímco ohnivý stimuluje kořenovou čakru spojenou se základními lidskými potřebami, její zablokování způsobuje, že má člověk málo energie a fyzické i duševní síly.

LÁVOVÝ KÁMEN je ochranný a uklidňující kámen. Posiluje sebevědomí. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Pomáhá při zánětech, zažívacích problémech, při spánku.

Náramky jsou v univerzální velikosti (pánský náramek je vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm, dámský okolo 16-17,5 cm). Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Láva kuličky - 8 mm
  •  Kříž z přírodní lávy
  •  Srdce s krystaly z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu


NÁRAMKY LÁVA LOVE

  • Kód výrobku: LÁVA LOVE
  • Skladem: 3
  • 799 Kč


Podobné výrobky

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU HONEY

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU HONEY

"Náramky pro silné pouto, lásku, štěstí, harmonii" Ideální dárek pro zamilované! Dva ručně vyrobné n..

699 Kč 1 025 Kč