Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Zcela unikátní ručně vyrobený náramek z velice vzácného růžového opálu, který tiší náš neklid a citová vzrušení, přináší nám klid a rovnováhu. ". Tento náramek je symobelm "rovnováhy našeho života".  V tomto náramku nenajdete dva stené opálové korálky. Pečlivě jsme vybírali ty nejrůznější odstíny korálků od světle růžové přes meruňkovou až po starorůžovou, a proto je tento náramek vskutku jedinečný.

Strom Života patří k mytologii mnohých národů a je starým symbolem kosmického pořádku. Stojí jako osa světa v centru Matky Země. Jeho kořeny jsou hluboko v zemi a jeho větve se dotýkají a nesou nebe. Takto Strom Života propojuje tři úrovně – nebe, zem a svět pod zemí.

RŮŽOVÝ OPÁL patří pod čtvrtou čakru srdce. Tiší náš neklid a citová vzrušení, přináší nám klid a rovnováhu. Učí nás žít v přítomném čase a s nadhledem. Pomáhá překonávat ostych a trému, pocity stísněnosti, zvyšuje toleranci, zmírnňuje ustrašenost. Podporuje naši láskyplnou pozornost vůči všemu živému kolem nás. Zdravotně léčí srdeční neurózy a posiluje průdušky a plíce. Pomáhá při virových infekčních onemocněních. V léčitelství je růžový peruánský opál používán jako kámen lásky a něhy, který přináší do vztahů energii náklonnosti a laskavosti. Stejně jako ostatní opály posiluje také inspiraci, fantazii a tvořivost. Vhodný je i pro zklidnění aury a rozbouřených emocí. Mezi jeho gemoterapeutické vlastnosti patří stimulace epifýzy a přívěšku mozkového, zlepšuje zrak a posiluje intuici. Je také nazýván ‘‘kamenem čarodějů‘‘, protože je velmi stabilní v pozitivním využití a dokáže znásobit již existující blahobyt.

OPÁL je vynikající kámen pro lidi ve znamení VAH, ŠTÍRA, RAKA a RYB.

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky sytostí zabarvení.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Růžový opál - 8 mm
  •  Přívěšek strom života z ušlechtilé bižuterní oceli
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu


DÁMSKÝ NÁRAMEK RŮŽOVÝ OPÁL, STROM ŽIVOTA

  • Kód výrobku: DÁMSKÝ NÁRAMEK RŮŽOVÝ OPÁL, STROM ŽIVOTA
  • Skladem: 2
  • 435 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK ANDSKÝ OPÁL & TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU

NÁRAMEK ANDSKÝ OPÁL & TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU

Zcela unikátní ručně vyrobený náramek z velice vzácného andského opálu a turmalínu v křišťálu s přív..

690 Kč

NÁRAMEK AFRICKÝ TYRKYS, STROM ŽIVOTA

NÁRAMEK AFRICKÝ TYRKYS, STROM ŽIVOTA

Zcela unikátní ručně navlečený náramek z přírodního afrického tyrkysu, který má čistící a ochrannou ..

389 Kč 425 Kč