Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

"Náramky pro silné pouto, lásku, štěstí, harmonii" Ideální dárek pro zamilované! Dva ručně vyrobné náramky z hematitu a syntetického tmavého měsíčního kamene s ocelovým korálkem ve tvaru srdce s nápisem "I LOVE YOU HONEY". Toto je kombinace luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů.

HEMATIT je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Hematit pomáhá čistit veškeré dráhy meridiánů a podporuje proud energie v nich. To má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle. To proto, že správná funkce meridiánů odstraňuje strachy, stres, hněv, úzkost, negativní myšlení a všechno, co má za následek psychické a psychosomatické problémy. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Pomáhá překonávat různá omezení, které si jeho majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

SYNTETICKÝ MĚSÍČNÍ KÁMEN je tvořen z tromlovaných korálků ve tvaru kuliček, jejichž základem je minerál. Ten je rozdělen na dvě části s odlišným indexem lomu, mezi kterými je nanesena barva, což způsobuje při dopadu světla duhový efekt. Korálky se lesknou stejně jako minerální měsíční kámen, který je velmi vzácný.

MĚSÍČNÍ KÁMEN obnovuje a uchovává mladistvý vzhled, přitahuje lásku a řeší problémy mezi milenci. Je též vnímán jako symbol lásky a vášně. Podle tradice prý dokáže předpovědět budoucnost každému zamilovanému páru.

Náramky jsou v univerzální velikosti (pánský náramek je vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm, dámský okolo 16-17,5 cm). Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Hematit - 8 mm
  •  Syntetický měsíční kámen tmavý - 8 mm
  •  Srdce s nápisem z chirurgické oceli
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu


PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU HONEY

  • Kód výrobku: PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU HONEY
  • Skladem: 1
  • 1 025 Kč
  • 699 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMKY LÁVA LOVE

NÁRAMKY LÁVA LOVE

Párové náramky ruční výroby z lávových kamenů, které jsou symbolem věčné lásky.  "Náramky umocň..

799 Kč

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU

"Set náramků poselství lásky". Unikátní a romantický dárek pro páry. Ručně a na míru vyráběné n..

780 Kč 1 050 Kč