Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Maminka je člověkem, který má výjimečné místo v životě každého z nás. Vděčnost za její lásku a péči bychom jí měli projevovat po celý rok. Jistě budete souhlasit, že si to za to všechno, co pro nás dělá, zaslouží. Věříme, že každé mamince uděláte radost a věnujete jí náš ručně vyrobený symbolický náramek. Duhový hematit dodává sílu, ochraňuje a nastoluje klid. Zkrátka vše, co naše maminky potřebují. Srdcový tvar přívěsku s nápisem "Mom" dodává náramku na dokonalosti. 

Duhový hematit se těží v Brazílii a v Arizoně.

HEMATIT je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Hematit pomáhá čistit veškeré dráhy meridiánů a podporuje proud energie v nich. To má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle.

HEMATIT silně působí také v duševní rovině. Pomáhá plachým ženám, zvyšuje sebevědomí a schopnost přežít. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost.Tento kámen odstraňuje omezení, která si jeho majitel v minulosti sám stanovil, a napomáhá rozvoji osobnosti. Účinně asistuje při překonávání různých nutkání a návyků. Hematit obrací pozornost k nenaplněným touhám představujícím hnací motor lidského života. Na duševní úrovni přispívá hematit k soustředění a zaměření na jednu věc. Zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Obrací pozornost mysli k základním věcem nutným pro přežití. Současně pomáhá třídit problémy všeho druhu. Jedná se o užitečný kámen při studiu matematiky a technických předmětů.

HEMATIT je vynikající kámen pro lidi ve znamení BERANA a VODNÁŘE.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Hematit - 8 mm
  •  Ozdoba - s nápisem "Mom" z vysoce odolného bižuterního kovu
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu


NÁRAMEK PRO MATKU

  • Kód výrobku: NÁRAMEK PRO MATKU
  • Skladem: 2
  • 325 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK HOWLIT & TURMALÍN

NÁRAMEK HOWLIT & TURMALÍN

Náramek ruční výroby z turmalínu a howlitu   "chrání před černými myšlenkami, přináší kl..

359 Kč 499 Kč

NÁRAMEK DUHOVÝ HEMATIT

NÁRAMEK DUHOVÝ HEMATIT

Unikátní ručně vyráběný náramek  - " chránící psychické zdraví člověka". V tomto náramku se kom..

345 Kč