Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Tento vznešený a krásný náramek  je vyroben z přírodních korálků labradoritu a spolu s jeho opalizujícími odlesky tvoří dokonalou souhru světélkujících barev. Náramek je doplněn stromem života s rozkvetlou korunou úlomků labradoritu. Tento náramek podporuje rozvoj intuice, chrání auru a odvrací negativní energii.

Labradorit je tmavý krystal, který při správném sklonu a osvětlení oslňuje nádhernými spektrálními záblesky. Podle severské mytologie spadl labradorit na Zem z polární záře, někdy je nazýván kamenem šamanů, neboť silně rozvíjí intuici. Labradorit ochraňuje auru, odvrací všechny negativní energie a myšlenky. Přináší nové svěží myšlení, nový vítr do stagnujících vztahů. Pomáhá majiteli odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Podporuje intelektuální a duchovní rozvoj. Přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny, připravuje tělo i duši na další růst. Pomáhá nalézt klid díky odpuštění, překovávat a povznést se nad křivky, které si sami vytváříme v srdci, a které nás potom sužují. Labradorit se používá jako amulet pro bezpečnou jízdu, obzvlášť během noci.

Znamení zvěrokruhu: Štír

Čakra: horní srdeční, solar plexus

Element: Voda, často bývá uváděn Led

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Labradorit - 8 mm
  •  Strom života z úlomků labradoritu 
  •  Stopery z vysoce odolné bižuterní oceli
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknu

NÁRAMEK LABRADORIT & STROM ŽIVOTA

  • Kód výrobku: LABRADORIT & STROM ŽIVOTA
  • Skladem: 4
  • 452 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK LABRADORIT

NÁRAMEK LABRADORIT

Tento vznešený a krásný náramek  je vyroben z přírodních korálků labradoritu a spolu s jeh..

485 Kč

NÁRAMEK AFRICKÝ TYRKYS, STROM ŽIVOTA

NÁRAMEK AFRICKÝ TYRKYS, STROM ŽIVOTA

Zcela unikátní ručně navlečený náramek z přírodního afrického tyrkysu, který má čistící a ochrannou ..

389 Kč 425 Kč