Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náramek je vyroben z tromlovaných korálků ve tvaru broušených kuliček z přírodního růženínu a matného broušeného křišťálu - "náramek přinášející lásku a štěstí". Výraznou dominantou toho náramku je přívěsek ve tvaru čtyřlístku.

RŮŽENÍN neboli kámen lásky vstřebává negativitu a přináší mír, usmíření. Používá se zejména k podpoře vztahů, přátelství a lásky. Léčí emocionální bolesti, především po zradě, podvodu a zklamání. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje úzkosti i rozmrzelost. Náramek z růženínu podpoří schopnost lásky i Vaši sebeúctu, sebelásku, ochrání Vás před zlobou a hněvem. Růžencový náramek pomáhá léčit psychosomatické nemoci, neplodnost, nemoci pohlavních orgánů, nemoci srdce a krve, např. leukémii nebo anémii. V neposlední řadě pomáhá řešit nespavost..

KŘIŠŤÁL  podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy.

KŘIŠŤÁL projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Růženín fasetovaný - 4 mm
  •  Křišťál fasetovaný - 4 mm
  •  Přívěsek postříbřený čtyřlístek s krystaly
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu

NÁRAMEK PRO ŠTĚSTÍ

  • Kód výrobku: NÁRAMEK PRO ŠTĚSTÍ
  • Skladem: 2
  • 365 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ČTYŘLÍSTEK

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ČTYŘLÍSTEK

Tento náramek je tvořen ze syntetického měsíčního kamene, který prozáří každý den díky svým duhovým ..

390 Kč 590 Kč