Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Vlastnoručně vyrobený náramek z velice vzácného polodrahokamu shell stone a křišťálu, který je vhodný na letní období, jelikož se s ním dá koupat - "Náramek energetický a ochranný".

Shell stone korálky vznikly  z usazenin úlomků mořských šneků a lastur (mušlí), které sloužily jako ochranné schránky mlžů, jenž ležely na dně moře několik tisíciletí.

SHELL STONE je účinný zesilovač a čistič energie. Z těla odstraňuje nečinnou energii. Má pozitivní účinek zejména v případech, kdy ztrácíme naději nebo motivaci.


KŘIŠŤÁL podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.  

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16 - 17 cm). Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  • Křišťál v kvalitě AAA - 8 mm
  • Shell stone - 8mm
  • Navlečeno na pevném elastickém vláknuNÁRAMEK SHELLSTONE

  • Kód výrobku: SHELLSTONE
  • Skladem: 3
  • 388 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK TYGŘÍ OKO & SHELL STONE

NÁRAMEK TYGŘÍ OKO & SHELL STONE

Vlastnoručně vyrobený náramek z minerálu tygřího oka a velice vzácného polodrahokamu shell stone - "..

369 Kč