Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

"Náramek lásky"
Jemný dámský náramek vyrobený z matného ledového achátu s luxusním a propracovaným přívěskem, jenž nese symbol lásky tedy srdce a ležaté smyčky - nekonečna zdobeného ručně posázenými třpytivými krystaly s nápisem "infinity love". Tyto symboly dohromady poukazují na krásnou a nekonečnou lásku.

Symbol nekonečna nebo-li ležatá osmička v sobě ukrývá starodávné zobrazení hada, který požírá svůj vlastní ocas, a nemá tak začátek ani konec. Tento symbol značí lásku, pevný vztah, který nikdy neskončí. 

ACHÁT je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku.

RŮŽOVÝ ACHÁT posiluje lásku mezi rodiči a dětmi, je vhodné ho nosit co nejblíže u srdce.

ACHÁT pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Dračí achát barvený - 8 mm
  •  Nekonečno s krystaly z vysoce odolné bižuterní oceli
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu


NÁRAMEK INFINITY LOVE

  • Kód výrobku: INFINITY LOVE
  • Skladem: 4
  • 389 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK Z KŘIŠŤÁLU A NEKONEČNA

NÁRAMEK Z KŘIŠŤÁLU A NEKONEČNA

Ručně vyrobený náramek, který slouží k projasnění mysli je vyroben z fasetovaného čirého křišťálu a ..

349 Kč

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magic..

300 Kč 450 Kč