Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Náramek je vyroben z přírodního matného pyritu a přírodního achátu. Výraznou dominantou toho náramku je přívěsek z chirurgické oceli znázorňující strom života.  "Náramek k prohloubení sebedůvěry a víry v úspěch našich činů.

STROM ŽIVOTA symbolizuje životní cestu a její pochopení. Pomáhá při regeneraci a uzdravování. Rozpouští hněv, posiluje trpělivost a vytrvalost. Harmonizuje dráhu jater a žlučníku.

PYRIT je mosazně žlutý kámen, který chrání na všech úrovních, zejména proti infekčním chorobám, úrazům a jiným nebezpečím. Učí diplomatickému jednání, zvyšuje příliv nových myšlenek, pomáhá při plánování, harmonizuje citovou nerovnováhu. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá lidem v podřízeném postavení uvědomit si vlastní cenu. Ulevuje při úzkosti, zklamání a melancholii. Dodává tělu energii a také všemu kolem sebe. Vhodný při duševní práci.

PYRIT posiluje trávicí trakt a odstraňuje nespavost způsobenou špatným trávením, roztěkanost a nervozitu. Neutralizuje toxiny v těle, napravuje poškození DNA, působí na respirační a oběhový systém, a také na kosti. Zvyšuje okysličení krve, potlačuje astma a bronchitidu. Zlepšuje paměť. Odstraňuje únavu

PYRIT je nejsilnější u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu LVA. Vhodný je i pro znamení BERANA, KOZOROHA.

ACHÁT nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěr, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové.

ACHÁT ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh.

ACHÁT je vhodný pro tato znamení zvěrokruhu: BLÍŽENCI, RAK, PANNA, STŘELEC, RYBY.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Přírodní achát - 8 mm
  •  Matný pyrit - 8 mm
  •  Strom života z chirurgické oceli
  •  Navlečeno na elastickém vláknu


DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK PYRIT A ACHÁT

  • Kód výrobku: PYRIT A ACHÁT
  • Skladem: 3
  • 489 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK LABRADORIT

NÁRAMEK LABRADORIT

Tento vznešený a krásný náramek  je vyroben z přírodních korálků labradoritu a spolu s jeh..

485 Kč