Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Ručně vyrobený náramek z onyxu, pukaného a matného křišťálu doplněný stříbrným přívěskem s hvězdami a krystaly pro posílení imunity, pročištění aury, zmírnění stresu a napětí. 

KŘIŠŤÁL symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Posiluje nás, harmonizuje a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. Jeho jasný přímý paprsek obsahuje všechny barvy duhy, spojuje nás s absolutnem a s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši a prozařuje nás svou tvůrčí silou.

KŘIŠŤÁL je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Výborně působí při hojení popálenin a zbavuje bolestí hlavy. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

Onyx má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. V těle udržuje rovnováhu energií jing a jang. Odvádí z těla negativní energii, ale neabsorbuje ji do sebe.  Léčí potíže s koleny, anginu pectoris, žaludeční vředy, slezinu, poruchy rovnováhy, posiluje imunitu, zlepšuje zrak a sluch. 

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku a je dodáván společně s popisem minerálu.

Použitý materiál: 

  •  Praskaný křišťál - 8 mm
  •  Matný křišťál - 8 mm
  •  Lesklý onyx - 8 mm
  •  Shamballa kuličky polymerové - 8 mm
  •  Stříbrné přívěsek s krystaly
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknu

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK PADAJÍCÍ HVĚZDY

  • Kód výrobku: PADAJÍCÍ HVĚZDY
  • Skladem: 1
  • 489 Kč
  • 389 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÉ SRDCE

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÉ SRDCE

Ručně vyrobený náramek z onyxu, pukaného a matného křišťálu doplněný stříbrným srdíčkem&nb..

430 Kč 499 Kč

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÝ ANDĚL

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÝ ANDĚL

Ručně vyrobený náramek z onyxu, pukaného a matného křišťálu doplněný andělíčkem osázeným k..

431 Kč 599 Kč