Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Unikátní ručně vyráběný náramek s ozdobou květiny - " ochranný a energetický". 

Tento náramek je tvořen z kuliček rose gold hematitu a syntetického zmatněného měsíčního kamene, jejichž základem je minerál. Inspirací pro tento náramek je především móda zemí západní Evropy. Oslovil nás čistý a jednoduchý styl s důrazem na minimalistický design, který je doplněn výrazným střapcem ve tvaru květiny.

MĚSÍČNÍ KÁMEN obnovuje a uchovává mladistvý vzhled, přitahuje lásku a řeší problémy mezi milenci. je též vnímán jako symbol lásky a vášně. Podle tradice prý dokáže předpovědět budoucnost každému zamilovanému páru.  

HEMATIT je zvláštní  kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Hematit pomáhá čistit veškeré dráhy meridiánů a podporuje proud energie v nich. To má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Přejete-li si vynechat či zaměnit bižuterní ozdobu - květinový střapec za jinou - Vámi navrhovanou, prosím napište nám Vaše požadavky do poznámky, budeme se Vám snažit vyhovět.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál: 

  •  Hematit rose gold - 8 mm 
  •  Syntetický měsíční kámen - 8 mm
  •  Bižuterní přívěšek ve tvaru květiny 
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknu

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN, ROSE GOLD HEMATIT, KVĚTINA

  • Kód výrobku: MĚSÍČNÍ KÁMEN, ROSE GOLD HEMATIT, KVĚTINA
  • Skladem: 2
  • 375 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN

Náramek z měsíčního kamene s ozdobou medvídka je úzce spjat s Měsícem, intuicí  a přitažlivostí..

499 Kč 599 Kč

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN, ANDĚL

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN, ANDĚL

Unikátní ručně vyráběný náramek s andělíčkem - " ochranný a energetický". Andělské ná..

450 Kč 755 Kč