Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magické polodrahokamy symbolizují "rozumovou rovnováhu a harmonii duše". Tento náramek je ozdoben přívěskem čtyřlístku. 

ČTYŘLÍSTEK je tradičním  symbolem štěstí. Věří se, že přináší vše dobré, co si člověk jen přeje.

ACHÁT podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí. 

KŘIŠŤÁL podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Nabíjí novou energií, odstraňuje negativní emoce a pomáhá při bolestech hlavy a migréně.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Přejete-li si zaměnit či vynechat ozdobu čtyřlístku, prosím napište nám Vaše požadavky poznámky.

Každý z našich náramků je originálem a je vyráběn zcela ručně, a proto se může od fotografie lehce lišit (strukturou, zbarvením minerálních korálků ).

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Achát ledový matný - 8 mm
  •  Pukaný křišťál - 8mm
  •  Ozdoba z vysoce odolného bižuterního kovu 
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

  • Kód výrobku: NÁRAMEK ŠTĚSTÍ
  • Skladem: 3
  • 450 Kč
  • 300 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK SISTER

NÁRAMEK SISTER

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a praskaného křišťálu. Tyto uhranč..

319 Kč 399 Kč

NÁRAMEK INFINITY LOVE

NÁRAMEK INFINITY LOVE

"Náramek lásky"Jemný dámský náramek vyrobený z matného ledového achátu s luxusním a propracovaným př..

389 Kč