Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

"Set náramků poselství lásky". Unikátní a romantický dárek pro páry. Ručně a na míru vyráběné náramky z pukaného křišťálu s ocelovým korálkem ve tvaru srdce s nápisem "I LOVE YOU" a vyrytými srdíčky. Toto je kombinace luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů.

KŘIŠŤÁL podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.  

Náramky jsou v univerzální velikosti (pánský náramek je vhodný pro obvod zápěstí okolo 20-22 cm, dámský okolo 16-17,5 cm). Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Barevnost a uspořádání minerálů se může mírně lišit. Každý náramek je originál.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Přírodní pukaný křišťál čirý - 8 mm
  •  Přírodní pukaný křišťál barvený - 8 mm
  •  Srdce s rytím a nápisem z chirurgické oceli
  •  Navlečeno na pevném, elastickém vláknu

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU

  • Kód výrobku: PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU
  • Skladem: 2
  • 1 050 Kč
  • 780 Kč


Podobné výrobky

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU HONEY

PÁROVÉ NÁRAMKY I LOVE YOU HONEY

"Náramky pro silné pouto, lásku, štěstí, harmonii" Ideální dárek pro zamilované! Dva ručně vyrobné n..

699 Kč 1 025 Kč