Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magické polodrahokamy symbolizují "rozumovou rovnováhu a harmonii duše". Tento set je ozdoben přívěskem andílka. 

ANDĚL je ochranným symbolem. 

ACHÁT podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí. 

KŘIŠŤÁL podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Nabíjí novou energií, odstraňuje negativní emoce a pomáhá při bolestech hlavy a migréně.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno. Náhrdelník je v univerzální velikosti.

Každý z našich šperků je originálem a je vyráběn zcela ručně, a proto se může od fotografie lehce lišit (strukturou, zbarvením minerálních korálků ).

Set je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:

  •  Achát ledový matný - 8 mm
  •  Pukaný křišťál - 8 mm
  •  Ozdoba z vysoce odolného bižuterního kovu 
  •  Navlečeno na pevném elastickém vláknu

SET ANDĚLSKÝ SEN

  • Kód výrobku: SET ANDĚLSKÝ SEN
  • Skladem: 2
  • 2 000 Kč
  • 1 500 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK ANDĚL STRÁŽNÝ

NÁRAMEK ANDĚL STRÁŽNÝ

Nadčasový šperk, který je zasvěcen ochraně. Každý den přináší nové výzvy  a och..

455 Kč

NÁRAMEK ANDĚLSKÁ KŘÍDLA

NÁRAMEK ANDĚLSKÁ KŘÍDLA

Pečlivě a s láskou vyrobený náramek z přírodního matného amazonitu v té nejsvětlejší ..

355 Kč

NÁRAMEK ANDĚLSKÝ SEN

NÁRAMEK ANDĚLSKÝ SEN

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magic..

399 Kč